University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

University of Pittsburgh Pitt

Введення

У «Пітт Бізнесі» ми легко інтегруємо академічний, кар’єрний та міжнародний досвід, необхідний для підготовки студентів до ролей у глобальному бізнесі. Ми входимо до кращих бізнес-шкіл в країні і пропонуємо студентам безліч можливостей навчання на основі досвіду.

Будучи студентом Пітт Бізнесу, ваша подорож починається в класі. Тут ви дізнаєтесь у двох видів чудових викладачів: всесвітньо відомий факультет Пітта та досвід у реальному світі. Наша програма бакалавра в галузі ділового адміністрування пропонує сім спеціальностей та п’ять сертифікаційних програм, кожна з яких доповнена низкою тематичних досліджень, консалтингових проектів, конкурсів справ, стажування та світового досвіду.

Місія Вищої школи бізнесу Джозефа М. Каца та Коледжу ділового адміністрування полягає в отриманні знань за допомогою досліджень з питань, що стосуються бізнесу та суспільства; підготувати студентів до створення ділової цінності за допомогою керівництва думками та практики; та сприяти глобальному діалогу щодо економічної та підприємницької діяльності, що покращує суспільство.

Розташування

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    Запитання