University Of Pula

University Of Pula

University Of Pula

Введення

Національні особливості та їх багаті культурні різновиди значною мірою сприяють розвитку Пули, розглядається як полікультурне та багатоетнічне місто, яке орієнтоване на європейський спосіб життя. Гомін усіх мов світу та численні культурні події - фестивалі, концерти, виставки, а потім театр та культурні центри збагатять ваше життя в місті, двері якого завжди були широко відчинені для кожного. Тож, приїжджайте до Пули та пізнавайте красу та гостинність цього 3000-річного міста.

Пула розташована на півдні Істрійського півострова, в просторій бухті, оточеній сімома пагорбами. Завдяки своїй багатій культурно-історичній спадщині, якій 3000 років, чудовому узбережжю та приємним мешканцям, Пула є найзрілішим та найкрасивішим виноградом у згустках істрійських місць.

Чарівні пам'ятники, такі як Амфітеатр, Храм Августа, Золоті Ворота, Римський театр, Ворота Близнюків, а також Національний парк Бріуні та Ботанічний заповідник Рт Каменяк, прикрашені прекрасними пляжами, можуть у кожного студента мати можливість навчатися в сприятливих умовах і пережити деякі чарівні моменти, щоб запам’ятати їх назавжди. Вас, безумовно, спонукає приїхати до цього міста на півдні Істрії також добре врізане узбережжя довжиною 190 км, чисте море, пляжі, про які в значній мірі піклуються, або ті, що приховані незайманою рослинністю для тих, хто люблю приватність. На сьогоднішній день Пула є економічним, культурним, транспортним, медичним, освітнім, торговим та частково адміністративним центром усієї Істрії.

Розташування

  • North Little Rock

    West Scenic Drive,3000, 72118, North Little Rock

    Запитання