Keystone logo
University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

Введення

University of Shanghai for Science and Technology (USST) - муніципальний мультидисциплінарний ключ, що застосовується до науково-орієнтованого університету, в основі якого лежить інженерія, де інжиніринг, наука, економіка, менеджмент, література, право, мистецтво та інші дисципліни добре координують розвиток . У 2018 році USST став пілотним підрозділом для будівництва «місцевого вищого навчального закладу високого рівня» в Шанхаї. Загальною площею майже 700 000 квадратних метрів USST має два кампуси - кампус Янпу та кампус Фусінг. Є 17 шкіл, коледжів та кафедр, де навчається понад 25 700 студентів (близько 16 700 студентів та 9 000 аспірантів). З 2390 викладачів та співробітників є 11 академіків Китайської академії наук та Китайської інженерної академії (включаючи допоміжних академіків), 78 талантів національного рівня, 155 талантів провінційного або міністерського рівня, 826 викладачів зі старшими званнями та 256 наукових керівників.

Спираючись на, підтримуючи та керуючи розвитком галузей промисловості, USST став провідним університетом в академічних галузях виробництва обладнання, медичного обладнання та поліграфічної промисловості. Такі дисципліни, як енергетика, інженерна теплофізика, оптична інженерія, наука менеджменту та інженерія, вже давно є одними з найкращих результатів у країні, а університет також має глибоку галузь у галузі медичного обладнання, видавничої справи та поліграфії. Нещодавно USST докладає подальших зусиль, щоб визначити пріоритет свого дисциплінарного плану. Існує 60 бакалаврських програм, 8 докторських програм першого класу, 6 докторських програм, 27 магістерських програм першого класу та 18 магістерських програм. USST має 19 національних навчальних платформ, 51 провінційну платформу або платформу на рівні міністрів, 7 національних науково-дослідних платформ і 34 провінційні платформи або платформи на рівні міністрів. Її інженерія, матеріалознавство та хімія вже давно посідають 1% основних наукових показників (ESI) у світі.

SBC була створена в 2006 році як інноваційна співпраця між University of Shanghai for Science and Technology (USST) та дев'ятьма провідними університетами Великобританії. SBC поєднує в собі найкраще з китайської та британської освіти в одному з провідних міст світу, що робить його справді міжнародним університетським коледжем. Бачення SBC має бути відомим як міжнародний шлюз до досконалості та інновацій, і ми прагнемо виховати в наших студентів дух відповідального керівництва та культурного співпереживання. Ми залучаємо студентів та науковців з усього світу, щоб забезпечити, щоб і наш студентський колектив, і наш викладацький склад працювали в різних культурах та практиках. Це робить досвід, запропонований SBC, справді унікальним.

Кампус SBC розташований у кампусі Fuxing Road USST, який знаходиться в центрі Шанхаю. Кампус має не тільки столітню історію, а й міжнародну атмосферу. Програми для отримання ступеня викладаються повністю англійською мовою у всьому спектрі Школи бізнесу та менеджменту,

Випускники SBC були визнані такими, що досягли великих успіхів як з точки зору видатних успіхів, соціальної відповідальності тощо.

Міжнародний культурний парк

Шанхайський міжнародний культурний парк розташований у північному містечку Шанхайського університету науки та технологій (USST) на дорозі Джун Гонг. USST добре відомий у Шанхаї. Його столітню історію можна простежити в Шанхайському університеті, заснованому в 1906 р., Та Deutsche Eedizinschule, заснованому в 1907 р. Багато оригінальних будівель збережено та збережено в університеті, і вони вважаються одними з найкраще збережених історичних будівель у місті. Шість окремих вілл у головному кампусі на дорозі Джун Гонг, побудовані між 1907 і 1936 роками, є колишніми резиденціями факультету. В даний час вони складають Шанхайський міжнародний культурний парк. В даний час існують визначені центри для Німеччини, Америки, Великобританії, Японії, Північно-Балтійських країн тощо. Разом вони складають унікальне міжнародне культурне співтовариство в університетському містечку.

Значущість

Міжнародний культурний парк об’єднає ресурси кампусу та створить міжнародну платформу для культурного досвіду. Парк забезпечить викладачів, студентів та випускників USST інформаційним центром для полікультурного обміну та навчання, а також запропонує підтримку та заохочення для науковців з міжнародними освітніми цілями.

Парк буде розширювати поточні міжнародні ресурси та надавати підтримку зростанню програм у міжнародному культурному обміні. За допомогою мультикультурного навчання та обміну Парк залучатиме першокласні міжнародні ресурси, сприятиме міжнародному культурному обміну, розширюватиме міжнародний кругозір студентів та сприятиме їхній чутливості до культурних відмінностей.

Парк сприятиме міжнародному розвитку університету та зміцненню його міжнародної репутації. Розширені міжнародні можливості та полікультурний обмін посилять соціальний вплив USST та підвищать популярність університету в міжнародній науковій спільноті.

Функції

Міжнародний парк культури безпосередньо сприяє досягненню поточної мети USST - забезпечити "Відмінну інженерну освіту" через п'ять основних функцій свого культурного села:

Міжнародне культурне навчання: Центри протягом усього навчального року фінансуватимуть наукові лекції з широкого спектру навчальних дисциплін, які є частиною університетської програми. Спільнота USST матиме часті можливості ознайомитись із широким розмаїттям різних міжнародних голосів у багатьох наукових галузях.

Міжнародний культурний досвід: Представницькі програми включатимуть широкий спектр культурного досвіду від наукового та професійного до культурно-мистецького.

Міжнародні спеціальні програми: Час від часу будуть заплановані тематичні програми, починаючи від технологій та інновацій, закінчуючи мовою, традиційними культурами та способом життя, що надаватиме можливість глибокого вивчення тем, що становлять особливий інтерес.

Обмін та співпраця між університетами, міжнародними освітніми та науково-дослідними інститутами: Різноманітні елементи парку надають унікальну можливість для побудови кооперативних програм у галузі міжнародних досліджень та освіти. Парк базується на поточних міжнародних партнерських відносинах завдяки розширеному спілкуванню та плануванню програм.

Взаємодія та співпраця між університетами та міжнародними підприємствами: Парк створює можливості для співпраці з різними підприємствами різного культурного походження на «нульовій відстані» та сприяє інтернаціоналізованій співпраці шкіл та підприємств.

Відвідувачі

До відвідувачів, яких обслуговує центр, належать:

 • Студенти та аспіранти USST;
 • Викладачі та адміністративний персонал USST;
 • Відвідування науковців, художників, науковців та дослідників;
 • Відвідувачі Шанхаю, які цікавляться програмуванням та експозицією Центру.

Статистика

У 2018 році USST став пілотним підрозділом для будівництва «місцевого вищого навчального закладу високого рівня» в Шанхаї. З загальною площею майже 700 000 квадратних метрів, USST має два кампуси, кампус Yangpu та кампус Fuxing. Є 17 шкіл, коледжів і кафедр, де навчається понад 25 700 студентів денної форми навчання (близько 16 700 магістрантів і 9 000 аспірантів). З 2390 викладачів і співробітників є 11 академіків Китайської академії наук і Китайської інженерної академії (включаючи допоміжних академіків), 78 талантів національного рівня, 155 талантів на рівні провінцій або міністерств, 826 викладачів зі старшими званнями та 256 кандидатів наук.

Школа інженерії та обчислювальної техніки, Школа мов, освіти та культури висококваліфікована академічна команда, що складається з понад 110 співробітників з міжнародним викладацьким стажем і докторськими ступенями, понад 80% з яких з 20 різних країн і регіонів. Зараз у ньому навчається близько 1400 студентів денної форми навчання та понад 70 іноземних студентів з приблизно 27 країн і регіонів.

  Розташування

  • Shanghai

   No. 1195 Middle Fuxing Road, 200031, Shanghai

   Запитання