University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

Введення

Заснована в 1883 році, Університет Сіу Фоллс, розташований в Су-Фолс, Південна Дакота, є Крістіан, Гуманітарний університет пов'язаний з Американські баптистські церкви, США. USF є незалежною, некомерційною організацією.

Виділений факультет навмисно інтегрувати віру і навчання, допомагаючи студентам розкрити їх кар'єри покликання і готувати їх, щоб служити Богу і людству. При ставці розміщення 98%, наші випускники живуть поза культурою USF для обслуговування девізом в своїй професії, сімей та громад.

Наші талановиті викладачі вчать, консультують і наставником студентів. З 14: 1 ставлення студента-к-викладачів, інтимні налаштування класі полегшують введення понять, обміну ідеями та підбадьорення застосовувати їх за допомогою практичного навчання.

Для дорослих учнів ведених, щоб реалізувати свої мрії, USF пропонує онлайн і на кампусі дорослих і випускників програми, щоб допомогти людям закінчити їх ступенів або заробити вищі ступені.

USfwch

За номерами:

Розміщення Оцінити: 98% випускників USF знайти роботу в обраних ними областях протягом шести місяців після закінчення навчання.

Студент / Факультет співвідношення: 14: 1

зарахування: 1,530 Всього студентів з 34 штатів і 11 країн

Чоловік до жіночої Бакалаврат Співвідношення: 59% жінок, 41% чоловіків

Кількість клубів, діяльності та організації: 100+

Конфесії Представляв: Лютеранська, 18%; Предтечі, 12%; Католик, 10%; Методист, 5%; Позаконфесійних, 4%; Християнська реформістська, 4%; Пресвітеріани, 2%; Весліанскій, 3%; Асамблеї Бога, 1%; Євангельська, 2%; та інші / Unknown, 37%

Prime Розташування: Sioux Falls, населення 166 700 і MSA населення 232879, знаходиться в "Серце Америки" і USF знаходиться в "серце Sioux Falls."

sfschool2

ОПИС МІСІЇ

Університет Сіу Фоллс, християнський університет в традиції гуманітарних наук, навчає студентів в галузі гуманітарних, природничих наук і професій. Традиційний девіз університету є культура для надання послуг, тобто, ми прагнемо сприяти академічних знань і розвиток зрілих християнських людей для служіння Богу і людству в світі.

За допомогою програм в галузі гуманітарних наук, природничих наук і професій, університет допомагає рости інтелектуально людина, розрізняти істину і розвивати християнський світогляд. Як християнський інститут, USF сприяє у всіх членів своєї громади в розвиток емоційної зрілості, фізичного благополуччя, міжособистісних навичок і цінностей, які відображають характер і вчення Христа.

USF прагне до панування Ісуса Христа і до інтеграції біблійної віри і навчання; він стверджує, що християни покликані ділитися своєю вірою з іншими людьми через життя служби. Університет є філією американської баптистських церков, США, і вітає студентів будь-якої віри чи конфесії.

Запитання