University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

Введення

University of Southampton Malaysia відкрився в EduCity (штат Джохор) у жовтні 2012 року. Університет має світову репутацію академічного рівня і є членом-засновником Расселівської групи науково-дослідних університетів Великобританії.

Університет Саутгемптона входить до топ-100 вищих навчальних закладів світу. QS World University Rankings 2021 поставив Університет Саутгемптона на 90-е місце серед світових університетів, зробивши University of Southampton Malaysia найкращим університетом Великобританії в Малайзії.

Програми, що пропонуються в Саутгемптоні, Малайзія, мають високий рейтинг у світі та Великобританії. Ми посідаємо перше місце у програмі електротехнічної та електронної техніки Великобританії (Guardian University Guide, 2021), номер 4 - машинобудування (The Times and Sunday Times Good University Guide, 2020), номер 7 - аеронавтики та астронавтики (The Complete University Guide, 2021) та номер 11 для комп’ютерних наук (The Complete University Guide, 2021). Наша програма бізнесу, менеджменту та маркетингу також посідає 10-те місце у Великобританії, згідно з Guardian University Guide 2020.

Наші студенти можуть скористатися найкращими з обох світів, навчаючись у Малайзії та Великобританії. Інженерні програми університету - це програми з розділеним кампусом: студенти-інженери навчаються 2 роки в Малайзії та 2 роки у Великобританії. Студенти інших програм також можуть подавати документи на здобуття ступеня у Великобританії, коли захочуть (доступні моделі доставки 1 + 2 та 2 + 1).

Навчання в University of Southampton Malaysia допомагає заощадити до 75% витрат порівняно з повним виконанням програм у Великобританії. Програми Engineering split-campus на 40% доступніші. Наші студенти-інженери платять за навчання на першому та другому курсах в Малайзії Рінггіт (MYR) і отримують знижку 20% при переході до Великобританії для закінчення 3-го та 4-го курсів. Студенти, які вивчають бізнес-програми в кампусі Малайзії, заощадять до 60 % від вартості нашого навчання у Великобританії, якщо вони вирішать повністю закінчити програми в університеті в Малайзії.

Наші студенти працюють разом із провідними викладачами світового рівня, мають доступ до найсучасніших закладів та глобальної співпраці. Студентам, які навчаються в університеті в Малайзії, пропонується той же зміст курсу та якість викладання, що й студентам у Великобританії. Багато ресурсів та зручностей, доступних у кампусі Великобританії, також можуть отримати студенти нашого малайзійського кампусу, такі як цифрова бібліотека та веб-семінари. У новому кампусі Малайзії * працюють найсучасніші лабораторії та установи, такі як лабораторія сухих досліджень, студія дизайну, лабораторія комп’ютерних наук, лабораторія Thermofluid, лабораторія Aero та лабораторія Green Energy. У студентському містечку Великобританії ми інвестували 8 мільйонів фунтів стерлінгів у наші навчальні лабораторії та лабораторії проектів. 98% випускників Саутгемптона були працевлаштовані або продовжили навчання протягом шести місяців після закінчення навчання (Graduate Outcome, 2017/18). Наші нещодавні випускники працювали у провідних світових компаніях, таких як Dyson, Huawei Malaysia та JP Morgan.

У вересні 2021 року Університет Саутгемптона Малайзії запросить студентів до нашого нового містечка *, що є частиною EcoBotanic City в Джохорі. Новий багатоповерховий кампус побудований для проживання до 2000 студентів. До послуг гостей найсучасніші лабораторії, навчальні та рекреаційні приміщення для виняткового освітнього досвіду. Наші студенти можуть насолоджуватися кінофільмами, шопінгом та іншим в широкому діапазоні розважальних закладів у багатьох торгових центрах, які знаходяться в безпосередній близькості від EcoBotanic City. Наш кампус знаходиться лише в 40 хвилинах їзди від Сінгапуру. Студенти університету також із задоволенням подорожують до Куала-Лумпура чи інших районів Малайзії для коротких поїздок на вихідних із зручними транспортними системами.

* за умови затвердження Міністерством вищої освіти

Розташування

  • Johor Bahru

    No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,, , Johor Bahru

  • Southampton

    Southampton, Великобританія

    Запитання