University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Введення

Ласкаво просимо до University of the Incarnate Word

Чому UIW?

Простий. Ми зустрічаємось з вами там, де ви є. Ми допомагаємо вам завоювати світ впевненості. Ми віримо в те, куди ви їдете.

Це допоможе вам розпочати свою діяльність у Сан -Антоніо, третьому найшвидше зростаючому господарстві США. Тут ви знайдете багато хороших можливостей працевлаштування - у сфері охорони здоров’я, освіти, аерокосмічної галузі, біодосліджень, відновлюваних джерел енергії, 3D -анімації та дизайну ігор та ін. програми у провідних галузях кар’єри.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Маючи понад 135 -річну традицію, University of the Incarnate Word в Сан -Антоніо, Техас, прагне до досконалості освіти в контексті віри в Ісуса Христа, Втілене Слово Боже. UIW - найбільший католицький університет Техасу та четвертий за величиною приватний університет Техасу. З красивим головним містечком у Сан -Антоніо, UIW має розташування по всьому місту, Південному та Центральному Техасі, а також два кампуси в Мексиці та Європейський навчальний центр у Страсбурзі, Франція. UIW було засновано та є спонсорованим служінням Сестер Милосердя Втіленого Слова .

UIW прагне формувати добрі уми сильного характеру, які розширять наш світ. В основі місії UIW лежить прихильність до соціальної справедливості та громадських служб. З навчальною програмою, розробленою для розширення розуміння студентами потреб світу, чоловіки та жінки вчаться бути стурбованими та освіченими громадянами, використовуючи свої навички для значного впливу на місцеве та глобальне співтовариство. Завдяки програмам, які пропонуються на рівнях бакалаврату, аспірантури та докторантури через 11 шкіл та коледжів, студенти можуть позитивно вплинути на незліченні галузі та галузі навчання.

Будучи латиноамериканським інститутом та школою з жовтими стрічками, UIW з гордістю вітає студентів різного походження та підтримує їх під час навчальних подорожей.

UIW - єдина католицька програма легкої атлетики NCAA Дивізіону 1 на Півдні і нараховує 14 видів спорту та 23 чоловічі та жіночі команди. Будучи гордим членом Конференції в Саутленді, команди UIW моделюють етичну спортивність і зразковий атлетизм.

Наше багатство традицій, міцні зв'язки та історія історія створили базу випускників з більш ніж 40 000 чоловіків та жінок у всьому світі. Випускники продовжують жити Місією UIW у своїй галузі, демонструючи зразкову роботу в галузі мистецтва, державної служби та професійних досягнень.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Розташування

  • San Antonio

    4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

    Запитання