University of the South Pacific USP

University of the South Pacific USP

University of the South Pacific USP

Введення

Університет Південної частини Тихого океану (USP) є провідним постачальником вищої освіти в Тихоокеанському регіоні та міжнародним центром передового досвіду для викладання, консалтингових досліджень та навчання з усіх аспектів потреб тихоокеанської культури, навколишнього середовища та потреб розвитку людських ресурсів.

Про університет

USP - Вступ

Університет Південної частини Тихого океану є провідним вищим навчальним закладом для тихоокеанського регіону, унікально розташований у регіоні надзвичайного фізичного, соціального та економічного різноманіття.

Заснований у 1968 році, USP є одним із лише двох університетів такого типу у світі. Він спільно належить урядам 12 країн -членів: островів Кука, Фіджі, Кірібаті, Маршаллових островів, Науру, Ніуе, Соломонових островів, Токелау, Тонги, Тувалу, Вануату та Самоа. Університет має кампуси у всіх країнах -членах. Головний кампус, Лаукала, знаходиться на Фіджі. Кампус Алафуа на Самоа - це місце, де розташована Школа сільського господарства та харчових технологій, а кампус Емалус у Вануату - місце для юридичної школи.

Академічні школи, інститути та центри Університету Південної Тихого океану організовані на три факультети і очолюються деканами.

Це факультет мистецтв, права та освіти; бізнес -економічний факультет; та факультет науки, технології та навколишнього середовища. Кожен факультет містить низку шкіл, які пропонують широкий спектр академічних програм та курсів для студентів та аспірантів.

Університет також пропонує програми дистанційного та гнучкого навчання у різних режимах та технологіях у 14 кампусах USP.

Передові комунікаційні технології через USPNet використовуються для охоплення дистанційного та гнучкого навчання студентів на просторах Тихого океану.

Багатокультурний характер персоналу та студентського колективу надає USP винятковий характер. Це якісний заклад, що випускає дипломи, порівнянні з тими, які присуджують університети Австралії, Нової Зеландії та Великобританії. Випускники USP знаходяться на важливих керівних посадах у державному та приватному секторах у всіх країнах -членах та у багатьох країнах світу.

Університет встановив високі стандарти якості своїх досліджень. Основні наукові зобов'язання включають управління бізнесом, освіту вчителів, тихоокеанські дослідження, морські дослідження, сільське господарство, науку та техніку.

Університетський регіон

Університет південно -тихоокеанського регіону розкинувся на 33 мільйонах квадратних кілометрах океану, що в три рази перевищує площу Європи. Навпаки, загальна маса суші приблизно дорівнює площі Данії. За чисельністю населення від Токелау, де проживає 1600 осіб, до Фіджі з більш ніж 800 000 осіб. Загальна кількість населення - близько 1,3 млн.

Міжнародні авіалінії, що здійснюють рейси між Австралією, Японією, Кореєю, Новою Зеландією та Сполученими Штатами, пов'язують низку островних країн. Є також авіакомпанії, які обслуговують регіон. У межах країн міжостровне судноплавство використовується для досягнення менших островів без авіаперевезень.

Завдяки своєму стратегічному положенню та можливостям USP залучає видатних науковців та співробітників з усього світу.

Адміністрація університету

USP управляється власною Радою, до складу якої входять представники урядів країн -членів, викладачі, студенти, керівники громад та бізнесу, Секретаріат Форуму Тихоокеанських островів, Секретаріат Тихоокеанського співтовариства, Американська рада освіти, Таємна рада, Австралія та Нової Зеландії.

Сенат є науковим органом університету, відповідальним за такі питання, як навчання та наукові дослідження.

Раду та Сенат обслуговують комітети, які працюють у таких сферах, як фінанси, управління людськими ресурсами та академічне планування. Інші комітети займаються спеціальними проектами та повсякденною роботою університету.

Церемоніальний голова університету - канцлер. Канцлери USP були обрані з керівників урядів -членів університету і включають прем’єр -міністрів, президентів та глав держав. Проканцлер є головою ради, а виконавчий керівник університету-проректором. Проректору допомагають два заступники проректора та два проректора.

Команда вищого керівництва відповідає за добробут університетської спільноти. Виконавчий директор з фінансів займається контролем над фінансами університету. Виконавчий директор відділу кадрів керує кадровими ресурсами університету. Загалом у USP працює понад 1500 співробітників.

Бачення, місія та цінності USP

Наше бачення

Досягнення досконалості та інновацій для сталого розвитку тихоокеанських островних країн

Наше завдання

 • Надати людям Тихого океану повний спектр відмінних та відповідних вищих кваліфікацій;
 • Надати переваги передових досліджень та їх застосувань; </li>
 • Надати громадам та країнам Тихоокеанського регіону відповідні, економічно ефективні та стійкі рішення, включаючи підприємництво, для вирішення їх основних проблем; та
 • Стати зразком вищої освіти Тихоокеанських островів у сфері якості, управління, застосування технологій та співпраці з національними вищими навчальними закладами.

Наші цінності

 • Прихильність та лояльність персоналу та студентів до закладу та регіону;
 • Найвищі стандарти управління, лідерства, академічної свободи, доброчесності та прозорості;
 • Найвищі стандарти творчості, інновацій, роботи в команді та гнучкості у прагненні до досконалості;
 • Інвестиції в персонал, винагородження досконалості персоналу та розширення можливостей усіх команд USP;
 • Повага до винятковості та різноманітності у нашій тихоокеанській спадщині та її розвитку, збереження та розповсюдження;
 • Прихильність регіональному співробітництву та інтеграції;
 • Позитивне та інклюзивне середовище навчання та життя для досягнення успіхів учнів;
 • Підтримка гнучких учнів у всіх місцях для досягнення успіху в роботі, житті та громадянстві;
 • Охорона та піклування про навколишнє середовище;
 • Міцні відносини для керівництва взаємодією з національними урядами, тихоокеанськими громадами та партнерами з розвитку;
 • Скромність у виконанні, вчитися в інших, цінувати довіру та шанувати тихоокеанські знання, контексти та прагнення.

Зрештою, і бачення, і місія цього Стратегічного плану будуть реалізовані завдяки внеску та атрибутам випускників та співробітників УСП. Це ключові рушії Стратегічного плану.

Розташування

 • Suva

  The University of the South Pacific , , Suva

Запитання