University of Trento – Faculty of Law

University of Trento – Faculty of Law

University of Trento – Faculty of Law

Введення

Заснований у 1984 році, юридичний факультет Університету Тренто є одним з провідних університетів Італії. Послідовно входить до п'ятірки італійських юридичних шкіл для досліджень і викладання, юридичний факультет Тренто знаходить свою додаткову цінність у порівняльному підході до юридичних досліджень.

У Університеті Тренто закон викладається як складна реальність, включаючи внутрішній, міжнародний, наднаціональний закон та їх взаємні взаємодії. З цієї точки зору порівняльне право розгортається як переважна методика вивчення внутрішніх правових систем та конкретних правових явищ. Таким чином, вибір у вивченні права в Тренто пропонує студентам складний навчальний досвід, вносячи студентів у сферу права як у порівняльному, так і в транснаціональному аспектах.

На цьому тлі та з огляду на глобалізацію ринків та збільшення міжнародних відносин юридичний факультет розпочне в 2017/2018 році нову трирічну бакалаврську програму з правових студій "Бакалавр з порівняльних, європейських та міжнародних юридичних студій" (або CEILS), викладаються повністю англійською мовою. Програма СЕЙЛС має на меті об'єднати як міжнародне значення, яке є центральним у етосі факультету Тренто, так і зростаючого попиту для європейських та транснаціональних фахівців у галузі юридичних досліджень.

105882__ALE0718.jpg

Зібравши вітчизняних та зарубіжних студентів та використовуючи найсучасніші методи навчання, отримані на основі досвіду нашого вітчизняного та міжнародного факультету, студенти СЕІЛС будуть піддаватися різним методологіям, дисциплінарним традиціям та юрисдикції, тоді як курси програми охоплюватиме широке коло галузей та посилить порівняльні, міжнародні та транснаціональні аспекти права.

Студенти CEIL матимуть можливість подати заявку на стажування в національних та міжнародних установах. Різноманітність студентської спільноти сприятиме підвищенню їхніх навчальних зобов'язань та поглибленню контактів з іншими культурами в період навчання. Нарешті, після успішного завершення програми, випускники CEILS зможуть або закінчити навчання з італійським або міжнародним ступенем магістра, або негайно почати кар'єру на міжнародному ринку юридичних професій.

Розташування

 • Trento

  Faculty of Law of the University of Trento via Verdi, 53, 38122, Trento

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання