Keystone logo
University of Winchester Бакалавр (з відзнакою) соціології
University of Winchester

Бакалавр (з відзнакою) соціології

Winchester, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 700 / per year *

На кампусі

* іноземні студенти

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

 • Соціологія досягла понад 95% загальної задоволеності згідно з оцінкою студентів останнього курсу бакалаврату в Національному опитуванні студентів 2020 року
 • Скористайтеся перевагами інтерактивного та захоплюючого навчання, яке проводять досвідчені викладачі
 • Отримайте цінний реальний досвід завдяки нашим волонтерським і навчальним модулям
 • Випускник як добре поінформований критичний мислитель, який розуміє ключові питання, пов'язані з ідентичністю, рівністю та різноманітністю.

Соціологія - це захоплюючий і яскравий предмет, який досліджує соціальні проблеми, що впливають на наш швидкозмінний світ. Незалежно від того, чи йдеться про такі теми, як стать і сексуальність, злочинність чи нерівність, фокус соціології на людях і культурах є ключовим для розуміння викликів і можливостей нашого поточного середовища.

Як дисципліна соціологія охоплює все, що належить до соціальної сфери, від сім’ї, класу та етнічної приналежності до роботи, релігії та політики. Соціологи завжди ставлять нові питання, і, будучи студентом Winchester, ви отримаєте знання та навички, щоб впевнено відповідати на них.

Протягом трьох років ви вивчатимете широкий спектр соціологічних питань і навчитеся застосовувати теорії та концепції до сучасних ситуацій і дебатів. Соціологія в Winchester надає вам знання в основних областях соціології, а також пропонує можливість вивчати спеціальні теми, такі як краса, тероризм, соціальні рухи, інвалідність та навколишнє середовище.

На третьому курсі навчання таким методам дослідження, як інтерв’ю, анкетування та вторинні дослідження під вашим поясом, ви зможете розпочати власний дослідницький проект, щоб дослідити те, що вас найбільше цікавить. Нещодавні студенти досліджували такі різноманітні теми, як соціальні медіа та імідж тіла, освітня нерівність, політика щодо зміни клімату, субкультури грайм-музики, активізм #MeToo та Black Lives Matter, а також маскулінність на телебаченні та в кіно.

Якщо вас цікавить, як і чому люди взаємодіють так, як вони це роблять, що їх об’єднує та роз’єднує, а також те, де ви вписуєтеся в суспільство, то ступінь соціології дасть вам інструменти та знання, щоб відповісти на ці запитання.

Як соціолог, ви швидко розвинете важливі навички спілкування, аналізу та критичного мислення. У всьому ступені акцент робиться на працевлаштуванні та практичному застосуванні навичок, що відкриває широкий спектр орієнтованих на людей кар’єр у таких сферах, як викладання, маркетинг, кримінальне правосуддя та людські ресурси. Вас навчатимуть експерти, які захоплюються своїми предметами, за допомогою ряду інтерактивних і практичних методів. Ми запрошуємо зовнішніх доповідачів і професіоналів, щоб поділитися з вами своїм досвідом на заняттях, і ви матимете можливість отримати досвід роботи та волонтерства за кредит.

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Соціологія та кримінологія BA з відзнакою
  • London, Великобританія
 • Бакалавр історії та соціології
  • Manchester, Великобританія
 • Бакалавр соціології
  • Belfast, Великобританія