University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

Введення

Відомий як одне з найкращих місць для життя з його мистецтвами, ресторанами та магазинами, історичний центр міста Ла Кросс - це лише кроки, або безкоштовна поїздка на автобусі від кампусу. З населенням 52 000 людей є що подивитися за межі міста. Виходьте туди і досліджуйте навколишні блефи. Табір, похід, байдарка та велосипед. Погляди залишаться у вашій пам’яті на все життя. Зрештою, потрапляння в книги може бути корисним для вашого мозку, але природа живить душу.

Досвід новаторських науковців уздовж прекрасного західного узбережжя Вісконсіна! Ви побачите, чому ми входимо до числа зоряних університетів Середнього Заходу і є найвищою цінністю Кіплінгера. Ми: Розташований навколо високих блефів і звивистих річок, La Crosse є культурним центром регіону.

Будьте частиною залученого, активного кампусу. Надихайтеся новими шляхами. Покращуйте свою освіту, стимулюючи академічний, соціальний та культурний досвід. Відкрийте для себе невеликі розміри класів та чудові викладачі, які залучають студентів до занять та поза ними.

Ці чудові якості призводять до високого рівня утримання та високого рівня закінчення навчання. Наші студенти не лише успішно працюють в університеті - вони також знаходять тривалу кар’єру.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • La Crosse

    State Street,1725, 54601, La Crosse

    Запитання