The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Введення

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

З настільки тісними зв'язками між законом та бізнесом, має сенс, що фахівець із правової освіти добре оснащений, щоб розвинути відмінну бізнес-школу.

Прагнучи до практичного навчання, Університет юридичної бізнес-школи має на меті зробити студентів працездатними і готовими до успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що створюємо правильне навчальне середовище для досягнення ваших бізнес-прагнень.

Рейтинги та акредитація

Багато програм Університету права бізнесу акредитовані престижним Інститутом дипломованих менеджменту (CMI), і студенти отримають вигоду від диплом CMI на додаток до ступеня після успішного завершення.

Студенти за акредитованими програмами також отримають безкоштовне членство в КМП протягом усього курсу та протягом року після завершення. Переваги включають доступ до найбільшої в Великобританії бібліотеки управління, доступ до порталу он-лайн ресурсів, поради з найму менеджерів та доступ до онлайн-спільноти наставництва CMI.

Працездатність

Працевлаштування є основою всього, що ми робимо в бізнес-школі.

Наша група з працевлаштування надасть вам індивідуальну пораду щодо успішного ведення ділових контактів з основними британськими рекрутерами, такими як IBM, Lloyds of London та Price Waterhouse Coopers (PwC), яких ви зустрінете за допомогою заходів, семінарів та візитів для організацій, що дають змогу побачити, як діє бізнес у реальному світі.

З'єднання

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Наш досвід роботи та досвід, як Університет права, дозволив нам створити світові зв'язки в юридичному та діловому секторах, і саме через ці зв'язки ми розуміємо, наскільки важливо мати можливість спілкуватися з потенційними роботодавцями, коли ви починаєте ваша кар'єра.

Саме тому ми розробили міцні глобальні відносини з підприємствами та роботодавцями, щоб забезпечити чудові можливості мережі.

Розташування Лондона

Післядипломна освіта в Університеті юридичної бізнес-школи проводиться в нашому Лондонському клубі BloomsburyCampus у центрі комерційного центру столиці та в одній з найбільш активних районів Лондона.

Багато наших курсів також доступні 100% онлайн.

Наші курси

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

Бізнес-школа Університету права пропонує низку аспірантських програм у Великій Британії, включаючи:

 • Магістр стратегічного управління бізнесом
 • MSc Leadership та управління людськими ресурсами
 • Магістр міжнародного маркетингу
 • Магістр корпоративного управління фінансами
 • MSc Global Accounting

Ми також пропонуємо курси магістра ділового адміністрування (МВА), розроблені для професіоналів з будь-якої дисципліни, які бажають просунутися у своїй нинішній ролі або покращити свою кар'єру, щоб досягти успіху у керівництві та керівництві.

Ми пропонуємо дві програми, які дозволять вам спеціалізуватися в міжнародному праві або підприємництві.

 • MBA Підприємництво
 • Міжнародне право MBA

Багато наших курсів також доступні 100% онлайн.

Розташування

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Великобританія

  Запитання