University of Nebraska-Lincoln

University of Nebraska-Lincoln

University of Nebraska-Lincoln

Введення

Коледж образотворчих та сценічних мистецтв, що вигукував у Хікссоні, був створений 1 липня 1993 р., Щоб зосередити увагу на мистецтві в Університеті Небраски-Лінкольна. У 2000 році коледж був офіційно перейменований в Коледж образотворчих та виконавських мистецтв, що виправдався в Хікссоні, щоб визнати подарунок Фонду Університету Небраски на суму 18 мільйонів доларів від Крістіни М. Хікссон та Фонду Lied Foundation Trust для коледжу.

До складу коледжу входять Школа мистецтв, історії мистецтва та дизайну, Музична школа Глена Корфа та Школа театру і кіно імені Джонні Карсона. До афілійованих підрозділів належать Центр медіа-мистецтв Мері Ріпма Росс, Центр сценічних мистецтв Lied та Музей мистецтв Шелдона.

Наші класи викладають видатні викладачі, а наші студенти мають доступ до всесвітньо відомих запрошених художників, виконавців, художніх виставок та фільмів. Серед наших найновіших запрошених артистів були віолончеліст Йо-Йо Ма, редактор, удостоєний Академії Майк Хілл, історик мистецтва Джонатан Файнберг та голлівудський режисер Дональд Петрі.

Розташування

  • Lincoln

    R Street,1400, 68588, Lincoln

    Запитання