Keystone logo
University of Parma

University of Parma

University of Parma

Введення

Університет

Зараз University of Parma , який має тисячолітню історію, зараз навчається близько 30 000 студентів та 1739 професорів, дослідників та адміністративного персоналу. Його багатий каталог курсів складається з 42 курсів першого циклу, 47 курсів другого циклу (9 з яких повністю проводяться англійською мовою) та 7 курсів одного циклу (1 з яких повністю проводиться англійською мовою), організованих у 9 відділів. У центрі міста ви знайдете відділи мистецтв та гуманітарних наук, економіки, права та політики, медицини та хірургії та ветеринарних наук. Інші наукові відділи (хімія, науки про життя та екологічну стійкість; інженерія та архітектура; продукти харчування та ліки; математичні, фізичні та комп’ютерні науки) розташовані в університетському містечку, на площі 77 гектарів у південній частині міста, де також розміщуються абсолютно новий Технопол та передові спортивні споруди для всіх студентів.

Крім того, Парма - це дуже приємне місто з людськими масштабами, де життя приємне, а мешканці привітні та гостинні: не випадково більше половини наших студентів походять з інших італійських провінцій, і, отже, наш університет посідає рейтинг серед найкращих за кількістю студентів-нерезидентів. Ласкаво просимо, дослідження, увага та інновації: вони є ключовими елементами для повного виконання нашої місії, тобто надання вам повного та справжнього досвіду особистого, інтелектуального та професійного зростання. Ви справді є центром всієї нашої діяльності, серцем одного з найважливіших європейських університетів, який досі зберігає свій стародавній престиж, проектуючи себе в майбутнє.

Науково-дослідна діяльність світового рівня

Сьогодні, як ніколи, «інновації» є одним із ключових слів University of Parma . У структурі University of Parma здійснюється науково-дослідна діяльність світового рівня. Сфери досліджень варіюються від сільськогосподарських продуктів до біотехнологій, від фармацевтичних інновацій до експериментальної медицини, не кажучи вже про важливість досліджень в юридичній, економічній, гуманістичній, інженерній, архітектурній та ветеринарній медицині. Серед досконалостей не можна забувати відкриття «дзеркальних нейронів» у галузі нейронауки, дослідження в галузі інформатики, що призвели до створення автономних транспортних засобів (без водія), дослідження в галузі математики та дослідження харчовий сектор, в якому University of Parma - також завдяки своїй позиції в центрі Харчової долини - має на меті закріпити свій статус контрольної точки не лише на регіональному рівні.

Текнополо та прикладні дослідження

Іншим основним елементом University of Parma є діяльність, що проводиться в Tecnopolo, де можуть розвиватися як прикладні дослідження міжвідомчих центрів, так і "лабораторії" університетських компаній-партнерів у науково-дослідній діяльності, в межах кампусу, який є серцем інновації для всієї області.

Продовольчий проект

Проект «Продовольство» - це ініціатива, яку просуває University of Parma з метою гармонізації та зміцнення вже наявних в університеті навичок та компетенцій на дослідницькому та викладацькому рівні в харчовому секторі та сприяння науковій взаємодії в університетах , галузями, науково-дослідними центрами, а також з національними та міжнародними навчальними закладами. Мета - зробити University of Parma визнаним європейським центром у галузі харчових технологій та харчування.

Доступ до дипломних курсів

Громадяни ЄС можуть знайти всю відповідну інформацію про доступ ТУТ

University of Parma громадян, які не є членами ЄС, гарантується за допомогою процедур, викладених на національному веб-порталі "Studiare in Italia".

Статистика

University of Parma , який має тисячолітню історію, зараз налічує близько 30 000 студентів і 1739 професорів, дослідників та адміністративного персоналу. Його багатий каталог курсів складається з 42 курсів першого циклу, 47 курсів другого циклу (9 з яких повністю проводяться англійською мовою) і 7 одноциклових курсів (1 з яких повністю проводиться англійською мовою), організованих у 9 кафедр.

    Розташування

    • Parma

      via Università, 12, 43121, Parma

    Запитання