Keystone logo
Upper Iowa University Бакалавр з комунікаційних досліджень
Upper Iowa University

Бакалавр з комунікаційних досліджень

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 33 472 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Навчання на кампусі Файет (навантаження курсом 12-18 кредитних годин за семестр): 32 945 доларів США щорічно

Введення

Навіщо вивчати комунікативні дослідження?

Як основний курс комунікаційних досліджень в UIU, ви дізнаєтесь про центральну роль спілкування в нашому житті. Ви матимете змогу навчитися виявляти, аналізувати та оцінювати різні цілі комунікації та успішно адаптувати повідомлення до вимог складних ситуацій. Як глобальний громадянин, ви навчитесь розуміти, оцінювати та управляти різними комунікативними способами поведінки, пов'язаними з людьми з інших груп, організацій та культур.

Як фахівці з комунікації, ви отримаєте компетентність у теоретичних та етичних засадах, які інформують про дослідження, організаційні та професійні практики. Магістр в галузі комунікаційних досліджень підготує вас до професійної кар'єри в галузі державного управління, промисловості, корпоративних комунікацій, обслуговування клієнтів, навчання та розвитку, адміністратора людських ресурсів, працівника служби публічної інформації, зв'язків із громадськістю, директором спільноти та учителем середньої школи або коледжу.

78647_78532_classroom6.jpg

Основні напрямки

Комунікаційні дослідження

Усі комунікативні дослідження зосереджені на таких основних напрямках: публічне виступ, теорія комунікації, ділове та професійне спілкування, комунікація та етика медіа. Студенти потім виділяють зону уваги, в якій вони хочуть спеціалізуватися та застосувати ці знання. Студенти можуть також вибирати неповнолітнього у навчанні комунікації або журналістиці. Студенти не можуть отримати кредит на взяття обох неповнолітніх.

Засоби масової інформації

Студенти, які шукають кар’єри в друкованій та цифровій журналістиці, повинні записатися на програму акцентування журналістики. Цей акцент пропонує навчання та практичний досвід звітування та редагування традиційних друкованих матеріалів та цифрових новин 21 століття; сюди входять функції написання, блоги, твіти та інші соціальні та інтернет-ЗМІ. Курсова робота включає теорію та філософію "нової журналістики", як це було відтворено в 21 столітті; свобода преси та перша поправка; етика та обов'язки журналістів; взаємозв'язок між ЗМІ та культурою; професійні стандарти журналістики, традиційні та зміни у 21 столітті; і функція новин проти таблоїду в Америці 21 століття.

Цей акцент робить студентів простим підґрунтям у традиційних засобах масової інформації, оскільки це змінилося для потреб культури цифрових новин. Основна увага також надає учням можливість займатися технічним та професійним письмовим написанням, критичним мисленням, етичними навичками дослідження та ефективними навичками опитування.

Студенти з акцентом на журналістиці готуються до кар’єр, таких як репортер, редактор, автор, копірайтер, медіаінтерв'юер, сценарист, коректор, автор новин, редактор новин, дослідник служби новин, професійний блогер та професійний твіттер.

Спортивне спілкування

Студенти готуються до роботи професіоналів зі спортивних ЗМІ та інших сферах спілкування. Студенти скористаються мережею можливостей для стажування вдома та за межами кампусу з командами, клубами та спортивними агентствами, щоб краще зрозуміти та скористатися взаємозалежними відносинами між спортом, засобами масової інформації та бізнесом та фактом спорту. Як професіонали з комунікацій, студенти здобувають компетенцію у галузі друку, трансляції та цифрового / Інтернет-написання, досліджень та загальної теорії комунікацій, а також передумови в галузі спортивного права, адміністрації та маркетингу. Студенти також здобувають розуміння соціальних медіа та етичної відповідальності, які обов язково необхідні для професій спортивного спілкування.

Навчальні комунікації пропонуються в наступних Upper Iowa University :

  • Житловий кайм Файєт
  • Виберіть освітні центри
  • Інтернет-програма
  • Виберіть міжнародні центри
78645_78539_buildingwithstudents3.JPG

Навчальний план

Результат програми

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання