Keystone logo
UPSAT

UPSAT

UPSAT

Введення

UPSAT , приватний факультет наук про здоров'я, був заснований у 2001 році. Він є першопрохідцем у галузі фельдшерської освіти Тунісу.

UPSAT є першим приватним фельдшерським вищим навчальним закладом, визнаним Міністерством вищої освіти та наукових досліджень, а також Міністерством охорони здоров'я.

Факультет еліти, UPSAT визнаний високою академічною підготовкою та високим рівнем кваліфікації своїх випускників.

Завдяки своїй знаменитості, якісне навчання, яке він забезпечує, гарантує працевлаштування своїх випускників у Тунісі та за кордоном.Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário


Інтегруючи "Honoris", першу загальноафриканську мережу приватних університетів, UPSAT набуває міжнародного масштабу, що дає їй можливість зберегти курс на UPSAT .

Вклад мережі Honoris знаходить своє відображення в модернізації засобів навчання та методики, урізноманітненні навчального контенту та інтеграції нових підприємницьких, цифрових та комунікативних навичок.

Все це для того, щоб відповідати міжнародним стандартам та підготувати наших випускників до вимог національного та міжнародного ринку праці.

UPSAT досягає своєї місії через групи відібраних та скорочених студентів, багате викладання, що поєднує лікарняну практику та практичну роботу з лекціями, викладачі високого рівня, унікальний в Африці Центр медичного моделювання.

У центрі є манекени високої точності та команда висококваліфікованих тренерів.

Через цей центр UPSAT пропонує цим студентам можливість закріпити навчання на процедурному рівні та плану ноу-хау та ноу-хау.

UPSAT здійснює підготовку в трьох університетських установах, розташованих в центрі трьох головних прибережних міст Тунісу: Туніс, Сусс і Сфакс.

Три факультети акредитовані наглядовими міністерствами та всі спеціалізовані в галузі наук та фельдшерських методик.

Окуповане Середземномор'ям, кожне з цих міст представляє своєю історією та своїм минулим плавильний горщик цивілізацій та змішування культур та релігій у молодому, толерантному та відкритому Тунісі, де співіснують синагоги, собори та мечеті.

місія

UPSAT якості, UPSAT постійно UPSAT підготувати найкращі стандарти, медичні працівники з UPSAT навичками та здатними легко інтегрувати зміни в практику та еволюцію своїх професій.

бачення

UPSAT має на меті бути і залишатися африканським флагманом, акредитованим фельдшерською вищою освітою, відкритою для міжнародної, адаптуючись до змін та задовольняючи вимоги сектора.

Наші цінності

125753_nosvaleurs.png

Перевага UPSAT

1. Дипломи, затверджені та визнані в еквіваленті

UPSAT визнаний Міністерством вищої освіти та наукових досліджень, а також Міністерством охорони здоров'я, він прийняв систему LMD з початку 2010 року. UPSAT відбирає своїх студентів серед власників бакалаврату та дипломи, які він видає, визнаються в еквіваленті .

2. Міжнародне відкриття

Інтегруючи " Honoris ", першу загальноафриканську мережу приватних університетів, UPSAT набуває міжнародного масштабу, що дає їй можливість залишитися на курсі досконалості .

3. Навчання навичкам

Наша мета - дати можливість молодим випускникам швидко перейти до робочої сили та легко інтегрувати схему охорони здоров’я.

4. Кваліфікована та уважна адміністративна команда

Вчені та експерти, які мають досвід роботи у вищій освіті та охороні здоров'я. Їх місія полягає у вітанні , консультуванні та підтримці студента протягом усієї його кар’єри.

5. Компетентний навчальний орган

Наші заклади використовують викладацький склад з більшістю викладачів університетських лікарень , включаючи керівників застрахованих спеціальностей. Досвідчені фельдшери приносять свій досвід та практичні знання для підготовки випускників до соціально-професійного середовища.

6. Сучасні та адаптовані простори

UPSAT пропонує своїм студентам сучасну інфраструктуру, обладнану технологічними засобами та спеціалізованими лабораторіями, що сприяють колективній та спільній інтелекту.

7. Унікальний медичний імітаційний центр в Африці

Медичний імітаційний центр мережі Honoris оснащений технологіями, що дозволяють реалізувати квазі-реальні ситуації.

8. Пильний нагляд під час стажування

Наші студенти дуже рано отримують вигоду з професійної ситуації в університетських лікарняних центрах та клініках, пов'язаних з нашими закладами, через конвенції.

9. Нагородний досвід

Насичена програма внутрішньо- та позаурочних заходів доповнює офіційні програми. Ця програма включає візити, семінари, навчальні дні , інформаційні сесії, семінари та навчальні поїздки.

10. Коефіцієнт успішності понад 95%

Щорічні випускні та випускні курси перевищують 95% навчальних закладів.

125755_people-woman-coffee-meeting.jpg

Запуск Стокові фотографії / Пікселі

Заклади

UPSAT Туніс

 • Створений у 2005 році в Тунісі, політичний, адміністративний та економічний капітал,

 • Реалізовано в центрі міста біля Центру медичного моделювання,

 • Домовлено з найбільшими університетськими лікарнями та поліклініками поблизу,

 • Має лабораторії, оснащені спеціальністю,

 • Звертається до педагогічних координаторів, просвітників у галузі Лікарня-Університет та кваліфікованого фельдшерського факультету,

 • Понад 1158 випускників з часу його створення.

 • Присвоєні ступені:
  • Ліцензування: анестезія, реанімація, фізіотерапія, оптика та окуляри, ортопедія, медсестринство та візуалізація та променева терапія.
  • Майстер: вищий у віці, інвалідності та фізичній діяльності.

Педагогічний колектив UPSAT Туніс

59
Викладачі університету
30
Асистенти лікарні-університету
13
Професори вищої школи та викладачі
11
Асистенти та асистенти майстрів
20
Лікарі та фармацевти
45
Медичні працівники

UPSAT Sousse

Заснований у 2002 році в університетському місті Сусс, у приміщеннях, розташованих у центрі міста, неподалік від університетських лікарень та клінік, з якими він пов'язаний конвенціями, UPSAT - приватний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на UPSAT підготовці. У 2002 році воно було першим визнане таким міністерством двох лінійних міністерств, а саме Міністерства охорони здоров'я та Міністерства вищої освіти. Відтоді кілька випускників вийшли на ринок праці в Тунісі або за кордоном .
Наша мета - дати можливість молодим випускникам швидко перейти до робочої сили та легко інтегруватися в систему охорони здоров’я.

UPSAT пропонує своїм студентам сучасну інфраструктуру, пристосовану до вимог якісної освіти: просторі, провітрювані та кондиціоновані кабінети, спеціалізовані лабораторії, які добре та належним чином обладнані для задоволення потреб практичної діяльності та бібліотеку, що надається в довідкові роботи в спеціалізованих періодичних виданнях. Він також пропонує їм Інтернет-середовище для дослідження та підготовки особистої роботи, дорученої їм вчителями.

Навчальний UPSAT Sousse

37
Викладачі університету
24
Асистенти лікарні-університету
6
Професори вищої школи та викладачі
6
Асистенти та асистенти майстрів
13
Лікарі та фармацевти
32
Медичні працівники

UPSAT Sfax

Створений в 2007 році в Сфаксі, столиці південного Тунісу, факультет наук про здоров'я sfax розташований поблизу двох університетських лікарень міста, а саме: чу хеді і хабіб бурбібу. Факультет уклав партнерські угоди з:

 • Деякі приватні клініки

 • Медичний симуляційний центр тунісів

 • Обласна лікарня Макреса

 • Медико-спортивний центр sfax

 • Центр перешкод для двигунів sfax

 • Основний центр догляду за sfax

Навчальний UPSAT Sfax

34
Викладачі університету
24
Асистенти лікарні-університету
2
Професори вищої школи та викладачі
3
Асистенти та асистенти майстрів
6
Лікарі та фармацевти
28
Медичні працівники

Розташування

 • Tunis

  38, rue de Cologne, Lafayette, 1002, Tunis

 • Sousse

  Rue du Commandant Bejaoui, Sousse, 4000, Sousse

  • Sfax

   Km 0.5, الكلية الخاصة للعلوم شبه الطبية، Route Manzel Chaker, Sfax 3000, Tunisia, 3000, Sfax

   Запитання