University of Technology, Jamaica (UTech) бакалавр готель і управління туризмом
University of Technology, Jamaica (UTech)

бакалавр готель і управління туризмом

0 Years

Request teaching languages

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

BSC. Готельного та туристичного менеджменту

Програма Код: UBSHSTMFXU1A

ФІЛОСОФІЯ ЗАЯВА

Ступінь бакалавра наук в галузі гостинності та менеджменту туризму (BSC HTM) наймає підхід, заснований на результат, який звертає увагу на емпіричного і можливості навчання на робочому місці для того, щоб справити випускників, які прихильні до безперервного навчання і мають навички та компетенції для сприяння відразу Робоче місце в наглядовій або початкового рівня управління рівнем.

Цей ступінь була розроблена для задоволення потреб туристичного ринку, на знак визнання стратегічної важливості галузі для економічного розвитку країни. Крім того, очікується, що випускник такої міри демонструє усвідомлення етичних норм і професіоналізму у виконанні його / її роботи.

Цілі семінару

Мета готельного та туристичного менеджменту курсу є підготовка студентів, які обрали Туризм / як їх кар'єри для управління початкового рівня позиції, лідерських ролей і життя. Ця мета досягається за рахунок прихильності до навчання студентів та розвитку відзначені високими очікуваннями і стандартами поведінки та діяльності; Перевага в науці і навчання; вплив промисловості і успішних професіоналів галузі; а також підготовку і досвід в студентській обраної галузі промисловості.

Він призначений для задоволення потреб готельному та туристичному ринку і ставить своєю метою одержання випускник, який має:

 • Безпосередні функціональні компетенції
 • Підприємницької та інноваційної ставлення до роботи
 • Гарне загальне знання бізнесу і конкурентного середовища в галузі
 • Мовні та культурні вишуканість, усвідомлення і розуміння
 • Сильне почуття соціальних зобов'язань та екологічної відповідальності промисловості
 • Сильні навички спілкування з людьми
 • Сильна орієнтація самонавчання
 • Повага до професійної роботи
 • Сам свідомий ідентифікація з промисловістю (проблеми та рішення)

Курс, метою

Гостинність і туризм промисловість є найбільшою і найбільш швидко зростаюча галузь у світі і це зростання, за прогнозами, продовжиться. Це сфера послуг, яка охоплює такі області, як: готелі, ресторани, нічні клуби, конференц-центрів, парків розваг, сімейного відпочинку, круїзних суден, подорожей і туризму, щоб назвати декілька. Ступінь бакалавра наук в галузі гостинності та туризму буде готувати студентів для керівних посадах початкового рівня та на керівних посадах у промисловості, забезпечуючи виду освіти необхідні керівникам завтрашнього дня.

Цей чотирирічний ступеня курс був розроблений для задоволення потреб в готельній та туристичній індустрії на ринку праці. Це забезпечує промисловість кваліфікованими фахівцями, які можуть Крок у численних положеннях, Спостережна Рада та Правління стажистів і конкурувати з іншими випускниками гостинності та туризму на міжнародному рівні. Це робиться шляхом створення на основоположних модулів в бізнесі, соціальні науки та модулів, специфічних для галузі гостинності та туризму.

Методи входу

Там буде три (3) Методи входу в курс:

Нормальний запис - Заявник, який задовольняє звичайним вимогам, що пред'являються на атестат зрілості УНІВЕРСИТЕТОМ і є що успішно пройшли співбесіду ,. Це заявник буде, введіть в себе курс навчання по крайней Року 1.

Зрілі Вступ - Заявник у віці старше 25 років, які не задовольняють вимогам зрілості університету, можуть бути прийняті в 1-й рік курсу з використанням попередньої оцінки навчання (PLA) маршрут. Студент буде працювати з Координатором PLA і встановленого керівником розробити портфель, щоб продемонструвати еквівалентні знання стандартів зрілості Університету та / або отримати PLA кредит для роботи в області спеціалізації.

Розширений депозити - Кандидати, які мають право на Advanced Placement ті претенденти на університеті з інших затверджених навчальних закладів, які можуть бути надані пільги модуль для студентів та аспірантів курсів навчання. Студенти, які приймаються через розширений способу розміщення, будуть просуватися на рік 3 курсу.

У деяких випадках, однак, заявники повинні будуть прийняти необхідні курси мостові, щоб задовольнити вимоги до ступеня.

В інтерв'ю, кандидати будуть зобов'язані вказувати свої галузі спеціалізації та / або неповнолітніх. Студенти, які отримали сучасне розміщення в інших організаціях буде ввести цей курс в 3 роки і буде вже заявили про свої крупних на попередніх установ. Вони повинні будуть зробити один період стажування тільки тому, що вони вже завершили два періоду стажування на загальну суму 10 тижнів.

Зверніть увагу, що всі студенти, які надходять через Advanced Placement повинні заповнити 85% своїх модулів верхнього рівня на Utech, щоб отримати ступінь Utech.

Вимоги для вступу

Перед реєстрацією та початком модулі в готельному і туристичному управління бакалавра. Кандидати Ступінь повинно бути задоволені такі мінімальні вимоги для в'їзду в Utech :) П'ять (5) СХС діловитість проходить або еквівалент в класах I, II або III (клас III приймається з червня 1998 г.) або рівнів GCE 'O' рівень, B & C в англійській мові, математиці і три (3) інші предмети. (Перевага буде надаватися кандидатам з іноземною мовою) б) Пропустіть приймальної комісії інтерв'ю.

Практичне навчання ВИМОГИ:

Студенти в BSC, гостинності та туризму управління звичайно будуть необхідні для завершення два літа стажування (10 тижнів щоліта) у затвердженій гостинності чи туризму організації.

Успішне завершення стажування передумовою для присудження ступеня.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр наук у галузі готельного, ресторанного та туристичного менеджменту
  • Las Cruces, США
 • Схема бакалавра наук (з відзнакою) у сфері готельного та туристичного менеджменту
  • Kowloon, Гонконг