UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

UTSA - The University of Texas at San Antonio

Введення

Університет Техасу в Сан-Антоніо - це мультикультурне підприємство, в якому навчається понад 34 000 студентів. Це найбільший університет у столичному регіоні Сан-Антоніо з чотирма кампусами по всьому місту.

Техаський університет у Сан-Антоніо присвячений вдосконаленню знань за допомогою досліджень та відкриттів, викладання та навчання, залучення громад та державних служб. Як інститут доступу та досконалості, Техаський університет у Сан-Антоніо охоплює багатокультурні традиції та служить центром інтелектуальних та творчих ресурсів, а також каталізатором соціально-економічного розвитку та комерціалізації інтелектуальної власності - для Техасу, нації та світу .

Техаський університет у Сан-Антоніо, іспаномовний заклад, що знаходиться в глобальному місті, яке протягом століть перетиналося між народами та культурами, цінує різноманітність та включеність у всі аспекти університетського життя. Як інституція, спеціально заснована для просування освіти мексиканських американців та інших незаслужених громад, наш університет прагне припинити покоління дискримінації та несправедливості. Техаський університет у Сан-Антоніо, провідний державний дослідницький університет, сприяє досягненню академічних знань завдяки спільноті діалогу, відкриттів та інновацій, що охоплює унікальність кожного голосу.

Розташування

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Запитання