UWE Bristol Бакалавр (з відзнакою) медіа-комунікацій
UWE Bristol

Бакалавр (з відзнакою) медіа-комунікацій

Bristol, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 250 / per year *

На кампусі

* домашні студенти на рік: £9250 | іноземні студенти на рік: £15250

Введення

Цей курс надасть вам глибоке розуміння медіакультури, щоб ви могли ефективно спілкуватися між виробниками медіа, організаціями, їхніми клієнтами та кінцевими користувачами.

Навіщо вивчати медіакомунікації?

Випускники з сильними навичками виробництва цифрових медіа та дослідницькими навичками користуються великим попитом у секторах культури та медіа-комунікацій.

Отримавши уявлення про розвиток нашого сучасного глобального медіаландшафту, ви навчитеся створювати власний медіа-контент і станете дуже вправним у спілкуванні з різноманітною аудиторією.

Чому UWE Bristol?

BA (Hons) Media Communications призначений для студентів, які прагнуть розвинути свої творчі медіа-навички, розуміючи та досліджуючи аудиторію та ефективно доносячи їй ідеї.

Ви розроблятимете власні проекти та працюватимете з нашими зовнішніми партнерами в унікальній культурній та медіа-індустрії Брістоля, щоб створити портфоліо робіт, орієнтованих на обрану вами професію.

Вивчайте поєднання теоретичних, виробничих і дослідницьких модулів і виконуйте курсову роботу, розвиваючи свою впевненість через написання, дослідження, виробництво, проектування та координацію.

Розвивайте корпоративні навички та сильну самозабезпеченість, а також здобудьте впевненість і гнучкість для впровадження інновацій у сфері цифрових медіа, які вже не за горами.

Курс занурюється в різноманітну галузеву співпрацю, яка пов’язує студентів із ключовими креативними медіа-виробниками та культурними організаціями міста, включаючи Watershed, Pervasive Media Studio, Брістольський фестиваль ідей, а також музеї Arnolfini та M-Shed.

Продемонструйте свою роботу шукачам талантів і потенційним роботодавцям на виставці дипломів останнього року та зосередьтеся на одному з чотирьох спеціалістів Pathways, щоб відобразити ваші інтереси та кар’єрні плани.

Куди це мене заведе?

Схема працевлаштування та призначення випускників, за якими наші студенти прагнуть, представляють широкий спектр кар'єр як у медіа-секторі, так і за його межами.

Випускники продовжують працювати виробниками медіа-кампаній і координаторами благодійних організацій або маркетингом у соціальних мережах для підприємств. Інші беруть участь у управлінні проектами в таких сферах, як виробництво радіомовлення та онлайн-медіа, музеї та освіта.

Випускники також можуть перейти до аспірантури на таких курсах, як наш магістерський куратор.

Результат програми

Навчальний план

Прийом

Стипендії та фінансування

Зручності

Про Школу

Запитання