UWE Bristol Бакалавр (з відзнакою) соціології
UWE Bristol

Бакалавр (з відзнакою) соціології

Bristol, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 250 / per year *

На кампусі

* домашні студенти на рік: £9250 | іноземні студенти на рік: £15250

Введення

Дізнайтеся про суть проблем, з якими стикається сучасне суспільство, пройшовши стажування або стажування, працюючи з провідними експертами та розвинувши власне розуміння того, як змінити ситуацію.

Навіщо вивчати соціологію?

У соціальному ландшафті, що швидко змінюється, вивчення суспільства та відносин людей з ним стає все більш важливим.

Досліджуючи природу, причини та наслідки переконань і поведінки людей, ми можемо краще зрозуміти соціальний порядок і соціальні зміни.

Соціологи особливо добре оцінюють, аргументують і спілкуються. Вони оцінюють і відображають контекст соціальних проблем і проблем, навички, які роботодавці цінуватимуть, яку б професію ви не вибрали.

Чому UWE Bristol?

Бакалавр (Hons) Соціологія зосереджується на тому, як ми можемо змінити себе та суспільство, використовуючи соціологічні теорії та підходи.

Завдяки широкому спектру модулів і підтримці наших співробітників, які є лідерами у своїй галузі, ви займетеся реальними проблемами та розробите нові ідеї та рішення, які допоможуть покращити життя людей.

Навчіться оцінювати докази, підходити до проблем з різних точок зору та розвивати свій досвід у дослідженнях, аналізі та комунікації.

Виконуйте власні дослідницькі проекти для розробки, тестування та застосування нових рішень для сучасних проблем. Студентські проекти зосереджені на кризі біженців/економічних мігрантів, репрезентації статі чи релігії в засобах масової інформації, безпритульності, гендерній різниці в оплаті праці, охороні громадського порядку та демонстраціях, впливі нових технологій на культурні індустрії та впливі соціального класу ставлення до освіти. Вони ілюструють лише невелику кількість типів проектів, які виконують студенти.

Отримайте галузеву думку від запрошених доповідачів і візьміть участь у навчанні на роботі через наші зв’язки з такими організаціями, як Bristol Youth Offending Team, Bristol Youth Education Service та поліція.

Такі види діяльності, як волонтерство, працевлаштування та стажування, створять цінний професійний досвід і ще більше поглиблять ваші навички та знання, щоб зробити вас дуже затребуваними, коли ви закінчите навчання.

Куди це мене заведе?

Широкі навички та галузевий досвід, які ви отримаєте, зроблять вас привабливими для широкого кола роботодавців.

Ви можете продовжити кар’єру в галузі досліджень, освіти, соціальної роботи, благодійної діяльності, консультування, політики, журналістики чи письменницької діяльності, або працювати в юстиції, юридичному секторі чи ЗМІ.

Ви також можете продовжити навчання в аспірантурі або отримати ступінь дослідника.

Випуск соціології в UWE Bristol відкриє для вас різноманітні цікаві та корисні можливості в майбутньому.

Навчальний план

Прийом

Зручності

Про Школу

Запитання