Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Введення

University of Wisconsin-Madison - це національна сила, що стосується мовної освіти та досліджень. Університет регулярно пропонує викладання на понад 60 мовах протягом року, включаючи 45+ мов, які регулярно викладаються протягом навчального року, та додаткові 20+ мов, які викладаються влітку в Інститутах інтенсивного літнього навчання у Вісконсіні.

Вивчення мов є ключовою складовою досвіду штату Вісконсін, готуючи студентів університету штату Вісконсін - Медісон стати видатними лідерами, які займаються на місцевому, національному та глобальному рівнях. Насправді в Університеті штату Вісконсін-Медісон є більше студентів, які здобувають спеціальність на іншій мові, ніж англійська, ніж будь-який інший університет США, коли враховується перша та друга спеціальності.

Наш спеціалізований факультет в Університеті Вісконсіна -Медісон кафедри мов, літератур, лінгвістики та культур, і пов'язаний з університетськими центрами міжнародних та регіональних досліджень, є всесвітньо відомими вченими з досвідом досліджень, що охоплює весь світ.

Розташування

  • Madison

    Madison, США

    Запитання