Keystone logo
VSB - Technical University of Ostrava

VSB - Technical University of Ostrava

VSB - Technical University of Ostrava

Введення

Хто ми

Заснований у 1849 році, VSB - Technical University of Ostrava (VSB-TUO) - чеський державний університет з багаторічною традицією у високоякісній інженерній освіті та дослідженнях. Ці традиційні основні цінності постійно оновлюються для відображення сучасних сучасних технологій та постійно розвиваються потреб галузі. VSB-TUO має міцні зв’язки з промисловістю та процвітає у прикладних дослідженнях у співпраці з компаніями та установами по всьому світу в пошуку інноваційних рішень сучасних питань.

Навчання у VSB-TUO робить акцент на практичному навчанні, досліджуючи реальні проблеми сучасних галузей, використовуючи найновіше програмне забезпечення та інструменти. У багатьох предметах 50% курсових робіт практично орієнтовані, що повністю відповідає компенсації передовій теоретичній інструкції та гарантує, що випускники здобули освіту та досвід, прагнений роботодавцями у всьому світі.

Бачення

Ми є одним з головних європейських університетів, які пропонують технічну та економічну освіту, проводять прикладні та базові дослідження та забезпечують необхідне технічне керівництво, консультації та експертне обслуговування суспільства.

Наше завдання

Ми є частиною університетської системи, яка є найвищим рівнем освітньої системи в Чехії. Ми передаємо знання, розвиваємо навички та створюємо простір для професійного зростання людей та розвитку всього суспільства у сферах з технологічними та економічними спеціалізаціями. Ми співпрацюємо з державними організаціями, органами місцевої влади, вітчизняними та зарубіжними університетами, науковими установами, організаціями та окремими особами. Наше основне завдання:

 • Забезпечення вищої освіти
 • Розвивати дослідження та розробки
 • Розвивати співпрацю з практикою

Етичний кодекс

Кодекс етики VSB - Технічний університет Острави, як носій європейської культури та освіти, проголошує моральні цінності, що виникають внаслідок європейського культурного середовища, і, таким чином, прагне до високого рівня етичної поведінки понад обов'язкові правові норми.

Статистика

 • 3176 успішних випускників цього року
 • 40% випускників ВСБ-ТУО – жінки
 • Понад 100 переваг картки випускника

  Особливості кампусу

  Сучасний кампус, який ми постійно вдосконалюємо

  Ми постійно розвиваємо наш кампус, щоб забезпечити якісне середовище для наших студентів, з новими та відремонтованими будівлями, науково-дослідними центрами, лабораторіями та зручними кабінетами.

  Кампус VSB-TUO розміщує всі види засобів для студентів, службовців, а також для широкої громадськості. Наш кампус може стати для вас другим домом.

  Один з найбільших кампусів Центральної Європи

  Кампус VSB - Technical University of Ostrava - один з найбільших у Центральній Європі. Крім розміщення, він також пропонує послуги громадського харчування, спортивні та культурні об'єкти та ряд інших послуг. У цьому кампусі ви також можете знайти поштове відділення, студентські магазини та безкоштовне підключення до wifi для всіх студентів. У кампусі є також галерея, бібліотека та павільйон для ПК. Студенти можуть скористатися послугами місцевого лікаря, психолога або кар’єрного консультанта.

  Кампус VSB-TUO пропонує широкий спектр спортивних споруд для студентів, службовців, а також для широкої громадськості. У межах кампусу є відкриті майданчики для бадмінтону та волейболу, стіна для сходження, криті баскетбольні та волейбольні майданчики та футбольне поле зі штучним газоном. Ви можете грати в настільний теніс, спробувати займатися єдиноборствами, ходити у фітнес-центри або в наш аеробний зал, де ви можете вибрати між швидкими або повільними формами вправ. Громадський басейн знаходиться в межах досяжності - лише одна трамвайна зупинка.

  Головний кампус VSB-TUO розташований у дуже приємному оточенні Поруби - поблизу лісу, з доріжками для катання на ковзанах чи велосипеді. Кампус пов’язаний громадським транспортом з іншими частинами Острави, навіть вночі. До Острави дуже добре дістатися не лише поїздом, але тепер, коли автодорога була закінчена, також автобусом та автомобілем.

   Розташування

   • Ostrava

    17. listopadu 2172/15, 708 00 , , Ostrava

   Програми

   Запитання