Valdosta State University

Valdosta State University

Valdosta State University

Введення

Ласкаво просимо до штату Вальдоста, всеосяжного університету - мається на увазі, ми пропонуємо аспірантуру, ступінь бакалавра, аспірантуру та докторантуру - який обслуговує серце Південної Джорджії в одному з найбільших міст.

Ми любимо пальми, живі дуби, фонтани та сонячні дні на Передній Галявині. Наші студенти люблять досвід, індивідуальну взаємодію з викладачами та унікальний досвід, такий як бакалаврські дослідження у Флорида-Кіс. Розташований лише за п’ятнадцять хвилин вище штату Флорида, Valdosta State University пропонує навчання в штаті Флориди, а також Південної Кароліни, Алабами та Теннессі.

Держава Вальдоста пропонує найкраще з обох світів - широкі академічні, культурні та соціальні можливості великого університету та малих класів та пильну особисту увагу, яку знаходять менші установи.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Valdosta

    North Patterson Street,1500, 31698, Valdosta

    Запитання