Vassar College

Vassar College

Vassar College

Введення

Заснований у 1861 р., Vassar College - це високоселективний Vassar College гуманітарних мистецтв. Постійно входячи до числа найкращих коледжів гуманітарних мистецтв у країні, Вассар славиться новаторськими досягненнями в освіті, своєю довгою історією інноваційних програм та красою свого містечка.

Місія Vassar College полягає в тому, щоб зробити доступними "засоби ґрунтовної, пропорційної та ліберальної освіти", яка надихає кожну людину вести цілеспрямоване життя. Коледж робить можливим освіту, яка сприяє аналітичному, поінформованому та незалежному мисленню та обґрунтованому судженню; спонукає до чіткого висловлювання; і виховує інтелектуальну допитливість, креативність, шанобливі дебати та зацікавлену громадянську позицію.

Вассар підтримує високі стандарти участі в навчанні, навчанні та мистецьких заходах; широкий і глибокий навчальний план та житловий містечко, що сприяє навчальному співтовариству. Заснований у 1861 році для забезпечення жінок освітою, рівною тій, що колись була доступною лише для чоловіків, Вассар тепер відкритий для всіх і прагне до різноманітності, інклюзії та справедливості як важливих складових багатого інтелектуального та культурного середовища, в якому всі члени, включаючи тих, хто з недопредставлених та маргіналізованих груп, їх цінують та наділяють повноваженнями для процвітання.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Poughkeepsie

    Raymond Avenue,124, 12604, Poughkeepsie

    Запитання