Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Введення

Відкрийте себе у світі та прагнете до успіху!

У Таїланді Vatel співпрацює з університетом Silpakorn, одним із найстаріших і найпрестижніших університетів Таїланду. Міжнародний коледж університету Сілпакорн був створений в університеті Сільпакорн у 2003 році, щоб надати студентам відповідні професійні навички, необхідні для справлення з динамічними вимогами до працевлаштування сучасного суспільства і тим самим збільшуючи можливості студентів для успіху після закінчення навчання.

119376_119351_3.jpg

Ця міжнародна програма подвійного ступеня пропонує студентам можливість краще зрозуміти проблеми міжкультурного менеджменту в глобальному робочому контексті завдяки:

Заняття викладаються англійською мовою | Спеціалізовані засоби професійної підготовки на кампусі (ресторан та кафе Vatel, демонстраційна кухня, бар, відділення кімнати) | Міжнародні стажування у Франції для формування професійного досвіду | Можливість брати участь у програмі обміну студентами Марко Поло.

Курси, що викладаються, мають правильний баланс між академічною теорією та професійною практикою .

Для теоретичного аспекту студенти вивчають методи управління, адміністрацію, фінанси, маркетинг та кадрові ресурси.

Студенти також повинні мати можливість перевірити, чого вони дізналися завдяки практичному досвіду, і саме тут навчальні структури професійної підготовки присутні для навчальних занять з кухні, продуктів харчування та напоїв, ведення домашнього господарства та переднього офісу.

Для підтвердження цього досвіду студенти проводять обов'язкові стажування в одній із партнерів готелів-партнерів у всьому світі.

Практичні структури додатків для практичного навчання керівництву готелів.

Vatel Thailand має в школі два пункти для навчання, щоб студенти отримали досвід роботи в реальному житті під наглядом професіоналів галузі, включаючи 2 кухні та іншу кондитерську кухню:

Ресторан Vatel (50 місць)
Відкрито 11.30 - 14.30 понеділок - п’ятниця

Кафе Ватель (80 місць)
Відкрито 7.30 - 15.00 понеділок - п’ятниця

119377_119349_1.jpg

Чому слід вчитися з Vatel?

Отримавши ступінь бакалавра з міжнародного готельного менеджменту, ви отримали кваліфікацію обіймати посади оперативного управління в міжнародній готельно-туристичній галузі. Під час навчання студенти Vatel:

 • здобувати професійні, юридичні, економічні та фундаментальні мовні знання для своєї галузі;
 • вивчити управлінські прийоми та навички керівництва командою.

Ці майбутні менеджери в міжнародній індустрії гостинності вирішують конкретні та оперативні професійні реалії протягом усієї навчальної програми:

 • Вони мають справжніх клієнтів у кафе та ресторані Vatel протягом своїх практичних тижнів, старші студенти керують молодшими: вони працюють разом у реальних умовах управління.
 • Вони вдосконалюють свої навички на стажуванні щороку в готелях 4/5 зірок, включаючи міжнародне стажування на 3-му курсі в таких місцях, як Франція.
 • Їх курси проводять як професори, так і професіонали сфери гостинності та туризму.

Можливість брати участь у нагородженій схемі обміну студентами Марко Поло в інших школах Vatel.

Навчання в Таїланді

Таїланд відомий своєю теплою гостинністю (країна посмішок) і став одним з найкращих світових туристичних напрямків, що робить його ідеальним місцем для навчання. Ватель співпрацює з Університетом Сілпакорн, одним із найстаріших і найпрестижніших університетів Таїланду, розташованим в центральній частині міста Бангкок.

Розташування

Розташування
 • Bangkok

  72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,, 10500, Bangkok

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Запитання