Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Введення

Французька школа міжнародного готельного навчання

Ватель приїжджає до Парагваю в 2011 році, є єдиною загальноосвітньою школою, яка надає подвійний ступінь і дає студентам ступінь, визнану французьким державою, бакалавром. Світовий успіх шкіл Vatel пояснюється тим, що ми підтримуємо концепцію подвійної освіти, де 50% вивчаються на заняттях, а решта 50% - у стажуваннях та стажуваннях у найкращих готелях нашої країни та світу. Завжди залишаючись вірним філософії, що "всі теоретичні знання повинні бути перевірені негайно через практику".

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

В Асунсіоні давайте попрацюємо з сліпучим припущенням і пишністю американської мережі готелів Wyndham hotels

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Наш викладацький колектив складається з визнаних професіоналів, які передають не лише теоретичні знання, але й практичні знання настільки багаторічного професійного досвіду, що вони стали орієнтирами у цій галузі.

У Вателі ми працюємо не лише в академічній та професійній підготовці, а й у пізнавальному розвитку наших студентів, прищеплюючи їм важливість традиційних етичних цінностей поваги, дисципліни, позитивного та ініціативного ставлення, знаючи, як бути і бути та представляти особисті

Інтернаціоналізація - це фундаментальний момент у формуванні Вателя.

Програма «Марко Поло», найкраща інновація в академічній програмі, дозволяє студентам Парагваю Ватель навчатися на другому курсі в іншому інституті Вател у світі.

Вони також є частиною мережі, яка не припиняє зростати, зараз мережа Vatel має 9000 студентів та 35 000 випускників, які контактують завдяки порталу VatelAlumni.

Маючи дуже конкурентоспроможний та сучасний навчальний план, Ватель Парагвай пропонує подвійну ступінь парагвай / французька мова, що гарантує швидке професійне введення:

  • Вища ступінь міжнародної адміністрації готелів - MEC Парагвай
  • Бакалавр з міжнародного готельного менеджменту - Франція

Розташування

  • Asuncion

    Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres, , Asuncion

Запитання