Vilnius Business College

Vilnius Business College

Vilnius Business College

Введення

Vilnius Business College ( VBC ) – це відкритий, інноваційний та конкурентоспроможний, міжнародно визнаний вищий навчальний заклад, який надає європейську вищу освіту (ступінь БАКАЛАРА) у галузі гуманітарних, соціальних та IT-наук. Vilnius Business College дає кожному студенту можливість професійного та особистого розвитку, гнучко поєднуючи високоякісне навчання та інноваційні методи навчання, щоб задовольнити потреби сучасного бізнесу.

ЧОМУ НАС

ЯКІСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ - 96% наших студентів рекомендують навчання ВВК своїм друзям
УСПІШНА КАР'ЄРА - 9 з 10 VBC працевлаштовуються після закінчення навчання
МІЖНАРОДНІСТЬ – сильний акцент на мовах, міжнародні навчальні програми, Erasmus+ для навчання або навчання, міжнародні проекти та інші види діяльності
ІННОВАТИВНІСТЬ – низка курсів проводиться із застосуванням проектного навчання
ЕФЕКТИВНІСТЬ – індивідуальна увага до кожного

ДОСЛІДЖЕННЯ

Іноземні студенти запрошуються до ВВК на денну форму навчання (3 роки) за такими програмами навчання БАКАЛАРА англійською та/або російською мовами:

Управління бізнесом та маркетинг (англійська, російська)
Програмування та Інтернет-технології (англ.)
Розробка ігор (англійською)
Логістичний бізнес (рос.)

Професійні викладачі з великим досвідом гарантують бездоганність навчання та досвіду студентів. VVK покращив викладання англійської мови та за бажанням пропонує вивчати інші іноземні мови, наприклад німецьку, іспанську, російську, французьку чи шведську.

ВЧАСНИКИ ТА ЇХ КАР'ЄРА

Vilnius Business College є провідним коледжем у Литві за працездатністю випускників. Випускники нашого коледжу є життєздатними як на національному, так і на регіональному ринку праці. Майже 90% випускників успішно знаходять роботу або починають і розвивають власний бізнес. Частина випускників продовжує магістратуру в Литві або в закордонних університетах і коледжах.

АКАДЕМІЧНЕ ТОВАРИСТВО

Vilnius Business College має кваліфікованих спеціалістів з Литви та інших країн. Більшість викладачів – це практики (бізнес-консультанти, директори концернів, економісти, бухгалтери, банківські працівники, юристи, IT-спеціалісти, соціологи, психологи, спеціалісти з іноземних мов). Академічна спільнота ВВК мотивована, творча та старанна, бере активну участь у різноманітних заходах і надалі прагне розвиватися, здобувати нові навички та знання, щоб поділитися зі студентами.

Міжнародна діяльність

Vilnius Business College розпочав свою міжнародну діяльність у 1994 році, і з тих пір активно залучався до європейських проектів ТОО в рамках Erasmus, Socrates, Nord Plus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, E-learning, а також міжнародної науково-дослідницької діяльності. Коледж розробив широку мережу іноземних партнерів для сприяння коледжу в міжнародному освітньому контексті та підтримки мобільності студентів. Ця школа пропонує програми англійською, російською або литовською мовами.

Розташування

  • Vilnius

    Kalvarijų g. 129

Запитання