Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Введення

Провідний університет країни

В'єтнамський національний університет, Ханой (ВНУ) - перший сучасний університет, створений у країні, і один з двох національних університетів у В'єтнамі. Вперше створений як Університет Індокитаю в 1906 році, ВНУ пройшов різні етапи розвитку, щоб стати найбільшим всеосяжним вищим навчальним та дослідницьким центром у В’єтнамі. Щорічно ВНУ випускає понад 5000 бакалаврів, 2400 магістрів та 200 лікарів, які закінчують понад 110 програм бакалаврату, 121 магістерську програму та 112 докторських програм з природничих, технічних, економічних, соціально -гуманітарних наук, освіти та зарубіжних наук тощо .

В'єтнамський національний університет, Ханой займає особливу позицію у системі вищої освіти В'єтнаму з високою автономією в організації, відповідно до спеціального регламенту, прийнятого Прем'єр-міністром.

124329_Rankings.jpg

Міжнародний центр при ВНУ для студентів та вчених

Заснована в липні 2002 року Міжнародна школа - В'єтнамський національний університет, Ханой (VNU-IS) - один з перших вищих навчальних закладів, який запропонував спільні міжнародні програми навчання.

З моменту свого заснування VNU-IS зафіксував неабиякий розвиток як в області підготовки, так і в якості. Наразі школа організовує 8 програм денної підготовки бакалаврів (включаючи 5 програм зі ступенями, присвоєними ВНУ та 3 програми зі ступенями, присвоєними іноземними університетами), та 5 спільних міжнародних аспірантур, що проводяться англійською мовою.

Академічні програми у ВНУ-ІС призначені для того, щоб студенти повністю розкрили свій потенціал і таким чином досягли успіху в реальному світі. Маючи партнерські відносини з більш ніж 40 університетами по всьому світу, VNU-IS має великий досвід прийому іноземних запрошених професорів та закордонних студентів з Європи, Америки, Африки та Азії, а також у створенні міжнародного середовища. Наша спільнота професорів та студентів складається з багатої суміші культур. Ця різноманітність додає навколишньому середовищу яскравості та глибини, свіжого розуміння та широкої перспективи. Заняття середнього розміру у ВНУІС також забезпечують дружню атмосферу та дуже особистий рівень підтримки студентів.

162387_DSC_04831.jpg

162384_vnuis-001.jpg

148184_DPT0186611.jpg

162381_SVtotnghiep.jpg

162385_69614181_3158301240865584_8925509706915512320_o.jpg

162386_DPT04747-22.jpg

Чому вибирають ВНУ - Є

Якісна освіта

У ВНУ - IS ми прагнемо надати студентам найбільш всебічну освіту, а також практичний досвід, щоб розширити їх спектр здібностей та навичок. Крім того, VNU-IS зобов'язується запропонувати студентам можливість відкрити себе та довести себе у галузі академічних досліджень, підтриманих експертними наглядачами, які ознайомлюють їх з найкращою методологією наближення та розвитку з метою наукового проведення найрізноманітніших та захоплюючих досліджень.

Відмінні послуги з підтримки міжнародних студентів

VNU-IS завжди намагається забезпечити, щоб іноземні студенти мали найкращий досвід навчання. Доступні послуги, що пропонуються іноземним студентам, включають оформлення візи, організацію розміщення, а також докладні вказівки щодо того, як адаптуватися у абсолютно новому середовищі. Крім того, на вас чекають послуги психологічного консультування, орієнтація на кар’єру, розвиток м’яких навичок, програми міжнародного обміну та різноманітність видів діяльності!

Широкий спектр позакласних занять та доброзичливе оточення

У VNU-IS ви можете відстоювати свої особисті інтереси, дружити все життя і насолоджуватися захопленням університетським життям у такому швидкоплинному тисячолітньому місті, де зустрічаються стародавній та сучасний В’єтнам. В даний час у VNU-IS є 10 різних студентських клубів, тому ви можете вільно приєднатися до того, який вам найбільше підходить, тоді як англомовне середовище тут допоможе вам почуватись як вдома.

Розташування

 • Hanoi

  C & E Building, Hacinco Student village, no.79 Nguy Nhu Kon Tum street, , Hanoi

  • Hanoi

   G7 & G8 Building, 144 Xuan Thuy street, 100000, Hanoi

   • Hanoi

    Kieu Mai street, Phuc Dien Ward, , Hanoi

    Запитання