
Бакалаврат in
Бакалавр німецької філології Vilnius University

Введення
Програма німецької філології відкрита для кандидатів, які вже володіють німецькою мовою, а також для початківців. Перші 3 семестри навчаються у двох окремих групах. З 4-го семестру початківці відвідують ті ж курси, що й старші студенти.
Програма пропонує студентам міцні навички письмового та усного спілкування для досягнення успіху на робочому місці німецькою мовою (C1–C2), основи німецької лінгвістики, літератури та культури німецькомовних країн. Навчальна програма включає різноманітні блоки курсів, призначені для того, щоб допомогти студентам розвинути свої мовні навички, розвинути навички письма, усного мовлення та дослідницькі навички, необхідні для досягнення успіху. Студенти також здобувають ряд м’яких навичок, розвиваючи аналітичне та критичне мислення, розв’язування проблем та риторику, отримують знання з культури та історії, що дозволить їм зрозуміти складний сучасний світ сьогодні.
Чому ця програма?
- Широкий спектр курсів німецької лінгвістики, німецької, австрійської та швейцарської літератури та культури в найбільшому центрі німецьких досліджень у Балтії.
- Гнучка та орієнтована на студента навчальна програма: вибір до 50 відсотків курсів відповідно до ваших інтересів.
- Можливість обирати з різних варіантів стажування та працевлаштування.
Результат програми
Випускники німецької філології вміють:
- спілкуватися німецькою на просунутому рівні (C1–C2), а також використовувати німецьку для спеціальних цілей та навички академічної німецької мови (написання звітів, оглядів, наукових робіт та інших жанрів);
- аналізувати, синтезувати, узагальнювати та обговорювати основні принципи, що лежать в основі структури та використання мови;
- показати обізнаність з різними рамками теорії літератури та культури та застосовувати їх у аналізі художнього тексту;
- інтерпретувати історичне та культурне походження німецькомовних країн;
- проводити лінгвістичне/літературознавче дослідження.
Карєрні можливості
- Успішна кар'єра на місцевому та глобальному ринках праці.
- Працевлаштування у сферах викладання, перекладу, туризму, логістики, зв’язків з громадськістю, дослідження, створення контенту, маркетингу, робота в іноземних посольствах, уряді та установах Європейського Союзу тощо.
- Подальше навчання для отримання ступеня магістра мистецтв, гуманітарних або соціальних наук.