Visible Music College

Visible Music College

Visible Music College

Введення

VISION ЗАЯВА

Відомий музичний коледж є глобальним, духовна спільнота музикантів, техніків, бізнес-професіоналів, і викладачів, службовців Церкви і суспільства з нашої колективної енергії і таланту, створення обстановки творчості, поклоніння і інновацій в художніх починаннях на славу Божу.

ОПИС МІСІЇ

Відомий музичний коледж навчає і оснащує музикантів, техніків і бізнес-професіоналів в ремеслі і християнського характеру, для ефективного обслуговування в музичній індустрії, і в Церкві.

ДУХОВНІ | PROFESSIONAL | АКАДЕМІЧНИЙ.

Відомий музичний коледж знаходиться на перетині духовних, професійних і академічних. Наші три програми бакалаврату пропонують суворе освіту в музичному бізнесі, виробництві музики і музичного виконавства, оснащення наших студентів для ефективного обслуговування в музичній індустрії і Церкви. Ми вважаємо, що християнські музиканти, продюсери, менеджери і фахівці галузі повинні бути добре розвинені однаково в цих трьох областях, щоб домогтися успіху в житті, кар'єрі і служінні. Наші навмисно маленький художник спільноти зосереджені на збалансованому духовного, професійного та академічного зростання.

ГЛОБАЛЬНИЙ

Унікальний у вищій освіті

Запущений в Мемфісі, штат Теннессі, в 2000 році, бачення Visible музичного коледжу є унікальним в системі вищої освіти. Основна увага приділяється створенню невеликих, навмисні спільноти художника по всьому світу, які підкреслюють зростання в трьох ключових областях: духовних, професійних і академічних.

Відомий розширена до Chicagoland в 2014 році і Далласі в 2015 році в рамках 2020 × 2020 бачення президент і засновник Кен Стіортс - 20 об'єктів в 20 містах, які обслуговують 2,020 студентів до 2020 року. Від Сари Сіммонс (на NBC Голос) для інді улюбленців Кароліна Сторі, Видимі випускники на графіках, в студії і зробити вплив в церкві.

Academic Огляд

Відомий музичний коледж є інтегрований досвід навчання, яка кидає виклик студентам рости духовно, професійно і академічно в акредитованій програмі бакалаврату. Кожна програма ступеня включає в себе ядро ​​курсів Біблії, теології та міністерства. Цілісність духовності студента є основоположною для професійного розвитку, як повідомляє Писання, як ставитися до Творця і Його творіння, зокрема, як слід реагувати на заклик Творця до вдумливого, творчого і молитовному участі в музичній індустрії і церквах , І духовне і професійний розвиток підкреслено через строгий навчальний план на рівні коледжу.

Філософськи, то «Чому» (духовність) передує «Що» (професія) і «Як» (академіки), Всі три зони росту представлені в назві коледжу:

Відомий музичний коледж

  • духовний
  • Професійний
  • Академічний

Інтегроване навчання досвідченим шляхом занурення і інвестицій.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Memphis

    200 Madison Ave , 38103, Memphis

Запитання