Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam

Особливості кампусу

Легкодоступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко доступний громадським транспортом. Аеропорт Схіпхол розташований лише за вісім хвилин їзди на поїзді. Станція Amsterdam Zuid розташована за декілька хвилин ходьби від VU University Amsterdam. Також є швидке трамвайне сполучення з центральним вокзалом Амстердама або вокзалом Амстердам Слотердайк, час у дорозі всього шістнадцять хвилин. До VU Amsterdam також легко дістатися автомобілем, оскільки він розташований поблизу кільцевої автостради Амстердама.

Університетське містечко

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані в кампусі: єдиний комплекс будівель у діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитися з іншими дисциплінами.

  Візові вимоги

  VU International Office Services

  • Віза/дозвіл на проживання
   Дізнайтеся, чи потрібна вам віза/дозвіл на проживання та як це буде організовано.
  • Проживання
   Інформація про проживання в VU Amsterdam .
  • Реєстрація в муніципалітеті
   Коли ви приїдете до Нідерландів, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що вам потрібно зробити.
  • Вступна діяльність
   Після вашого прибуття в VU Amsterdam відбудуться численні ознайомчі заходи.
  • Unibuddy
   Цікавитеся студентським життям у VU Amsterdam ? Натисніть тут, щоб поставити запитання нашим міжнародним студентським амбасадорам.

  Стипендії та фінансування

  Стипендії

  Завдяки нашій власній стипендії, Програмі стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високомотивованим студентам із відмінними результатами навчання унікальну можливість отримати ступінь магістра за фінансової підтримки, наданої університетом. Стипендія VUFP є звільненням від плати за навчання. Голландська стипендіальна програма (HSP) призначена для студентів з-за меж Європейської економічної зони (ЄЕЗ), які хочуть навчатися за магістерською програмою в Нідерландах. VU Amsterdam сприймає різноманітність як збагачення нашого навчання, досліджень і нашого внеску в суспільство. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які роблять внесок у різноманітність нашого кампусу. Як іноземний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

  Програма стипендій VU

  Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість отримати ступінь за магістерськими програмами університету VU.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Amsterdam

   Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105 , 1081 HV, Amsterdam

  Запитання