Keystone logo
Warsaw Film School

Warsaw Film School

Warsaw Film School

Введення

Warsaw Film School – 18 років у кіно та інноваціях

WarsawFS102

Warsaw Film School була заснована у 2004 році польським кінорежисером, продюсером та сценаристом Мацеєм Слесіцьким та одним із найпопулярніших акторів країни Богуславом Ліндою - головним героєм останнього фільму Анджея Вайди «Замальовка».

Академія - це унікальна кіноустанова, одна з трьох в країні, що надає дипломи бакалавра, і єдина школа мистецтв під патронатом Міністерства культури, яка має міжнародні ступінь BA з англійської мови.

Warsaw Film School розташована в столиці Польщі, знаходиться в центрі центру кіноосвіти, який також включає в себе кінопрофільовану середню школу, середню школу, професійно-технічний коледж, арт-кінотеатр Kino Elektronik та виробничу компанію.

Лектори Warsaw Film School такі як гель Кшиштоф Зануссі та номінація на здобуття Академії Бартош Конопка, є одними з найбільш визнаних польських та міжнародних режисерів, фахівців у галузі кіно та нових ЗМІ. У 2010 році Warsaw Film School переїхала до абсолютно нового містечка, місткістю 2600 кв. М, де пропонуються місця для зйомок кіно- та фотозйомок, темні кімнати, пост-продюсерські приміщення та звуко студія високого класу.

Наша випускниця Дорота Кобієла була номінована на "The Oscars 2018" за "Любить Вінсента". Це було другою номінацією на Оскар, за яку випускники нашої школи можуть пишатися. Перший в 2015 році віддав Томашу Слівінськи за короткий короткометражну тему "Наше прокляття".

Warsaw Film School знаходиться в самому серці Польщі, країні, яка щорічно виробляє близько 60 художніх фільмів і щорічно займається від 20 до 30 міжнародних ко-виробничих проектів. Ми знаходимося в центрі динамічно розвивається аудіовізуального ринку, з сильною традицією фільму і щирою прихильністю до фільму як способу особистого та політичного вираження.

Warsaw Film School організовує цілий ряд освітніх, мистецьких та професійних заходів, включаючи сценарій «Фієста» - єдиний в Європі повністю відкритий фестиваль, присвячений мистецтву писання на екран. Щороку сотні професіоналів збираються на тиждень майстер-класів, семінарів, пітчингів та соціальних заходів. До списку спеціальних гостей увійшли Джо Естерстер, Пілар Алессандра, Лінда Аронсон, Джейн Кемпіон та переможець Sundance 2016 з Ізраїлю - Elite Zexer.

Розташування

  • Warsaw

    Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st., 01-518, Warsaw

    Запитання