Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Введення

Коледж це більше, ніж просто ступінь. Це інвестиції в ваше майбутнє.

Гуманітарна освіта ви отримаєте в Wartburg дозволяє не тільки отримати навички, необхідні від обраної галузі дослідження, а й навички критичного мислення, необхідні для вивчення етики прийняття рішень та участі громад, ефективної комунікації, культурної компетентності, і співробітництво.

Наша місія

Wartburg College присвячений складним і турботливу студентів для життя керівництва і служби в якості енергійного вираження своєї віри і навчання.

Наша ідентичність

Wartburg Коледж є гуманітарний коледж лютеранської церкви (ELCA). Ви не повинні бути Лютеранська, або навіть християнином, щоб оцінити спосіб, яким освіту Wartburg допоможе вам відкрити для себе сенс і мету для вашого життя.

Багато коледжів працюють від загального символу віри або утвердження віри, де накладається віра. Інші коледжі зберегти віру з суспільного життя цілком. У Wartburg College, ми використовуємо підхід лютеранську до утворення, який будує спільноту навколо живий і інклюзивної розмова віри і навчання.

Мартін Лютер, який викликав реформацію в 1517 році, був як пастор і професор університету. Він боровся з великими питаннями життя і, як віра може дійсно змінити світ навколо нас. Через нашу лютеранської богословської точки зору, ми хочемо, щоб ви також боротися з цими серйозними питаннями, як ви працюєте через ваші чотири роки на Wartburg. Ми запрошуємо і заохочувати бесіди з людьми різного походження та з використанням різних духовних перспектив. У свою чергу, ви дізнаєтеся більше про своїх власних переконань і цінностей.

Відкрийте Ваш Виклик

Wartburg College допомагає студентам знаходити і стверджують, що їх покликань-зв'язуючі їх навчання з вірою і цінностями, їх розуміння себе і своїх подарунків, їх погляд на життя і майбутнє, а також можливості для участі в церкви, громади, і суспільства в цілому в цілеспрямованому і осмислено.

Академічні Швидкі факти

Середній розмір класу: 17 співвідношення кількості студентів факультету: 11: 1 Денне відділення факультету: 104 Займає факультет з вищим ступенем в області дисципліни: 99% Наділений факультету посади: 2 заслужених стільці, 11, наділені стільці, 1 відрізняються професорські, 4, наділені професорські.

Найпопулярніші Majors

1 Бізнес і управління 2 Біологія 3 Початкову освіту 4 Журналістика та засоби зв'язку 5 Музична освіта

Міжнародне визнання

Один з п'яти коледжів, щоб отримати премію Вашингтонського Центру інавгураційній Вища освіта Участь громадянського суспільства для практичного навчання та залучення спільноти. Національно класифікуються Фондом Карнегі щодо поліпшення викладання в якості одного з 12 виключно бакалаврських коледжів, які сприяють навчанню і дослідне залучення спільноти. Названий вісім разів поспіль, щоб вищу освіту Community Service Honor Roll президента, три рази "з відзнакою" в знак визнання зусиль волонтерів з боку студентів Вартбург. Один з шести коледжів штату Айова, включених в 2014-15 коледжі Розрізнення, визнає школи, які продемонстрували свою відданість "займаються студенти, велике вчення, живі співтовариства, і успішні результати." Wartburg зайняв 16-е місце в країні для короткострокового навчання за кордоном в відкритих дверей Report 2014 року, проведеного у співпраці з Департаментом США Державного Бюро у справах освіти та культури. У кращих гуманітарних коледжів Вашингтон щомісячного рейтингу за його внесок в суспільне благо через соціальну мобільність, дослідження і обслуговування. Переможець 2012 NetImpact в "Малі кроки, великі перемоги Challenge," національний конкурс серед університетів і коледжів нагородження соціальних і екологічних заходів. Перше місце в Princeton Review як один з кращих коледжів в регіоні Середнього Заходу. Включений в список в Петерсона Коледжі науки серед 200 шкіл з видатними програмами в області науки і математики. Один з двох коледжів в штаті Айова, щоб бути національно визнаних Національною радою з акредитації педагогічної освіти для своєї програми елементарної освіти. У число першого рівня Краща національна Гуманітарного коледжів, як ранжуються по США Новини та World Report. Перше місце № 7 серед національних університетів і гуманітарних коледжів США Новини та World Report як "overperformer" в випускних курсів для студентів з сімей з низьким рівнем доходу. У "кращих коледжів" рейтингу Гроші журналу. Програма Wartburg "Спільнота будівельників" був нагороджений MacJannet премії глобального громадянства.

Випускник в чотири роки!

Що таке Випускний Оцінити?

Це може бути дуже заплутаною концепції. В основному, це відсоток студентів, які насправді отримати ступінь в установі. Більшість звітів онлайн покаже рівень закінчення 6-рік, що відсоток студентів-очників отримав ступінь їх бакалавра протягом шести років, яка стала середня довжина неповної вищої освіти в багатьох університетах. Це не вірно в Wartburg College.

93% наших випускників закінчили свої ступеня протягом чотирьох років. З студентів-очників, які почали на Wartburg, 63% завершить свою ступінь в Wartburg, яка вважається дуже високий рівень градації. За останні 10 років, Wartburg мав випускні ставки вище, ніж 70%.

Чому порівнювати п'ять років в державних школах до чотирьох років на Wartburg?

Реальністю для багатьох студентів це займе чотири з половиною до п'яти років або більше, щоб отримати ступінь в державній школі, за даними національної статистики. На Wartburg, 93 відсотків наших випускників закінчують ступінь через чотири роки.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

Запитання