Washington and Lee University The College Бакалавр з програми жіночих, гендерних та сексуальних досліджень
Washington and Lee University The College

Бакалавр з програми жіночих, гендерних та сексуальних досліджень

Lexington, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма "Жіночі, гендерні та сексуальні дослідження" (WGSS) у Вашингтонському та Лі університеті пропонує студентам як можливість пройти мультидисциплінарну неповнолітню з феміністичних та гендерних досліджень, так і стимулююче середовище для спільного навчання, в якому можна розвиватися як інтелектуал та спільнота лідери. Заснована в 2001 році, WGSS - це активна академічна програма, яка пов'язує клас із світом та пропонує теоретичну базу для активізму та соціальних змін.

Вимогливі вимоги до вступного курсу та дисциплінарного розподілу дають всім студентам міцну теоретичну орієнтацію на визначення та формулювання понять та практик у дослідженнях жінок, гендерних та сексуальних стосунків, а різноманітні пропозиції курсів від професорів з дисциплін, що варіюються від психології до англійської, від романських мов до Політологія, філософія - соціологія та антропологія - полегшують студентам встановлення зв’язків між основними галузями досліджень та розвиваються роботами гендерних вчених.

Наш факультет заохочує студентів бачити своє навчання таким, що відповідає їхньому повсякденному життю та важливим для розуміння та реагування на питання соціальної справедливості. Студенти роблять саме це - під час розслідування студентів математики, чому так мало жінок вивчають математику в коледжі, у статті члена братства, яка аналізує, як питні звички його братів по братству формують чоловічі привілеї, або в спробі дочки місіонера краще зрозуміти, як феміністка може читати Біблію.

Гнучка вимога жінок, гендерних та сексуальних досліджень дозволяє студентам реалізовувати свої особливі інтереси з тією інтенсивністю, яка перетворює компетентність в класі на постійну пристрасть.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр мистецтв у галузі інтегративних досліджень - Концентрація жіночих та гендерних досліджень
    • Fairfax, США
  • Women's Studies
    • Carson, США
  • Дослідження жінок, статі та сексуальності (бакалавр, незначний)
    • Binghamton, США