Whitefield Business School

Whitefield Business School

Whitefield Business School

Введення

Whitefield Business School ( WBS ), розташована на Маврикії, виросла за останні кілька років, щоб позиціонувати себе як одну з відомих постачальників приватної вищої освіти в країні. Маючи понад 250 студентів із 7 країн, WBS повільно виріс і став брендом, який є синонімом якісної та доступної міжнародної освіти. Заклад є філією престижного Університету Лінкольна з Малайзії, який входить до 35 найкращих університетів світу за якісною освітою за версією Times Higher Education. WBS також пропонує міжнародну британську освіту через NCC Education, яка спочатку була заснована урядом Великобританії та випустила понад 1 мільйон випускників. Наші кваліфікації визнаються в більш ніж 40 країнах світу, а пропоновані курси варіюються від базового рівня, диплома, ступеня бакалавра до рівня магістра. Студенти, які закінчили навчання через WBS , отримають міжнародно визнану кваліфікацію в Лінкольнському університеті – нашому акредитованому університеті-партнері. Іноземні студенти також можуть працювати неповний робочий день під час навчання на Маврикії та отримувати до 3 років дозволу на роботу після навчання за схемою YPOP. Слід зазначити, що транспорт також безкоштовний для студентів на Маврикії. Курси, які пропонують WBS 1. MBA з ділового адміністрування (MBA General) 2. MBA з глобального бізнесу 3. MBA з готельного менеджменту 4. Бакалавр (з відзнакою) з ділового адміністрування 5. Бакалавр (з відзнакою) з готельного менеджменту 6. Бакалавр комп’ютера Наука (з відзнакою) (мережеві технології та кібербезпека) Студенти WBS навчаються критичному міркуванню, вирішенню проблем, командній роботі та навичкам спілкування. Ми прийняли цілісний підхід до розвитку студентів, щоб студент зростав і розвивався як особистість, яка цінує різноманітність, виховувала почуття громадянської та соціальної відповідальності та була добре підготовлена для досягнення життєвих цілей.

Унікальна система навчання в Whitefield Business School

У WBS ми розробили 3-етапний підхід до освіти, щоб розвинути здорову, всебічну, впевнену в собі та праведну людину з навичками творчого та критичного мислення, здатну долати виклики життя.

Крок 1: наша стратегія доставки

Люди переглянули кілька спортивних ігор, що допомагає їм добре обговорювати та інтерпретувати гру. Що, якби ці години, проведені за переглядом гри, були витрачені на гру? Освіта сьогодні порівнянна з глядачами (студентами), які дивляться гру (відвідують лекцію) на стадіоні (у класі)! Виходячи з вищесказаного, ми в WBS вирішили переосмислити спосіб читання лекцій і прийняли те, що пропагував Конфуцій:
«Скажи мені, і я забуду; Покажіть мені, і я запам'ятаю; Залучіть мене, і я зрозумію» – Конфуцій

Крок 2: Освіта на основі цінностей

Є стара приказка, яка стверджує, що «якщо не зміниться поведінка, навчання не відбудеться». Тому просте отримання, розуміння або збереження фактів не можна назвати повною освітою.
У Whitefield Business School ( WBS ) ми віримо, що освіта має призвести до позитивних загальних змін у мисленні, почуттях, мисленні та поведінці. Багато досліджень також вказують на те, що 85% вашого життєвого успіху залежить від вашого характеру і лише 15% залежить від вашої академічної успішності. Кожен, хто проходить процес навчання, повинен зазнати позитивних змін у поведінці. Наша поведінка, у свою чергу, формується нашими думками, а на наші думки впливають наші цінності! Тому цінностям надається критичне значення в нашій освітній системі WBS , а виховання цінностей інтегровано в нашу освітню систему та стратегії навчання.

Крок 3: Психічне та фізичне здоров’я

Вважається, що низький рівень фізичної активності серед молоді є причиною високого рівня ожиріння, депресії та тривоги у світі. Навчання буде мало користі, якщо, зрештою, людина нездорова. Як кажуть: «Здоров'я - це справжнє багатство». У WBS студентів навчатимуть корисним здоровим звичкам і заохочуватимуть до фізичної активності. Дієтологів регулярно запрошують для розмов зі студентами, психологів також запрошуватимуть на консультації, а також регулярні спортивні заходи також будуть організовані на території закладу, щоб переконати наших студентів у розумінні фізичного та психічного здоров’я.

Whitefield Business School була заснована в 2007 році

Whitefield Business School ( WBS ) є зареєстрованим постачальником вищої освіти, належним чином схваленим Комісією з вищої освіти та Кваліфікаційним органом Маврикія.

Кваліфікацію школи присуджує коледж Лінкольнського університету, NCC Education і Конфедерація туризму та гостинності.

Курси, які пропонує WBS варіюються від бізнес-адміністрування, інформаційних технологій та туризму та гостинності. Програми школи визнані в понад 50 країнах світу.

Студенти з Гани, Камеруну, Мадагаскару, Маврикію, Індії та Пакистану, зокрема, довіряють високій якості освіти, що пропонується в школі, і WBS зараз перетворився на високовідомий заклад, який вважається одним із найкращих у країні. Студенти мають широкий вибір кваліфікацій, починаючи від ступенів магістра, ступеня бакалавра та дипломів, які пропонуються на неповний робочий день, онлайн та денній формі навчання.

Прийом

Крок за кроком обробка процедур подачі документів для іноземних студентів

Крок 1: Майбутній студент заповнює анкету Whitefield Business School і надсилає форму разом зі сканованими копіями перших п’яти сторінок паспорта та сертифікатів про освіту, а також підтвердженням оплати внеску в розмірі 170 доларів США, який не повертається, на адресу [email protected].

Крок 2: Академічна рада Whitefield Business School оцінить право потенційного студента на вступ до бажаного курсу.

Крок 3: Після прийняття та дозволу, виданого науковою радою, майбутні студенти повинні надіслати нам такі документи, щоб ми оформили візу:

 • a) Лист із запитом на студентську візу
 • b) Заява на в’їзд на Маврикій
 • c) Оригінал банківської виписки за 6 попередніх місяців (потрібно надіслати кур'єром)
 • г) 4 фото на паспорт (надсилається кур'єром)
 • д) Спонсорський лист
 • f) Медичні довідки (Надсилаються кур'єром)

Крок 4: Whitefield Business School продовжує процес подачі заявки на візу та подає документи студентів до Паспортно-імміграційної служби Маврикія.

Крок 5: Після схвалення студентської візи студент отримує тримісячну тимчасову візу для в’їзду на Маврикій. Whitefield Business School інформує студента, і студенту дається сім робочих днів, щоб сплатити залишок плати за курс.

Крок 6: Студент здійснює платіж і надсилає телеграфний переказ як підтвердження платежу.

Крок 7: Whitefield Business School видає оригінали документів (вітальний лист, лист про вступ і візу) студента експрес-кур’єром.

Крок 8: Студент повідомляє Вайтфілду про одержувача оригіналів документів, а також інформує навчальний заклад про дати своєї поїздки. Надішліть нам відскановану копію авіаквитка. Студенти повинні бути на Маврикії за три дні до початку курсу.

Крок 9: Після прибуття на Маврикій студент повинен пройти медичне обстеження в приватній лабораторії. Звіт подається в PIO для оформлення візи на період навчання.

Розташування

 • Curepipe

  Thomy D'Arifat Street, Curepipe, Mauritius, 74404, Curepipe

  Запитання