Webster University Greece

Webster University Greece

Webster University Greece

Введення

Чому Webster Athens?

Webster Athens приносить найкраще з американської освіти до Греції. Ми є єдиним акредитованим студентським містечком університету США в Греції, який повністю належить і контролюється (академічно та фінансово).

Отримайте освіту за кордоном і візьміть участь у наших складних і затребуваних програмах, створених для забезпечення гнучкості та зручності, необхідних для досягнення успіху в сучасному світі.

Крім того, наші розміри класів невеликі, тож ви отримаєте індивідуальну увагу та наставництво від нашого факультету, який принесе реальні знання до класу.

Якісна освіта

Приєднуйтесь до нашої спільноти, визнаної у всьому світі як доступна та акредитована установа.

Гнучкі та доступні варіанти

Збалансуйте робочі та життєві зобов’язання з курсовими роботами, розробленими для сучасних студентів.

Міжнародна перспектива

Скористайтеся можливістю один раз у житті якісної академічної пригоди.

athens, caryatid, greece

Повідомлення нашого ректора та директора

"Ми сподіваємось, що наші студенти та випускники, з етосом і філотімо, надихнуть інших жити своїм життям гідно, чесно і співчутливо".

Василіс Ж. Ботопулос

Ректор та керуючий директор

Наша місія та цінності

Місія

Університет Вебстер, всесвітній заклад, забезпечує якісний досвід навчання, який трансформує студентів до світового громадянства та досконалості.

Бачення

Наше бачення - стати головним американським міжнародним університетом, що встановлює чіткі стандарти глобальної освіти. Це бачення побудовано на фундаменті досконалості в навчанні та підсилене міжнародною перспективою, яка сприяє діалогу, повазі та взаєморозумінню через кордони та між народами.

Навчальні зусилля на підтримку цього бачення відповідають потребам та збагачують глобальну суміш учнів, які постійно зростають в мережі студентів, які бажають отримати освіту в США у багатьох частинах світу. Заклад прагне запропонувати цим студентам виразно особистий досвід та створити ресурси, необхідні для досягнення цього бачення. Дії закладу визначаються нашими основними цінностями.

Святкування століття академічної досконалості

У 1915 році сестри Лоретто мали сміливе бачення створення університету, який би приймав та навчав лише жінок. Відкрившись із п’ятьох студентів, перший випускний заклад закладу налічував лише дві жінки.

Сьогодні наш головний кампус виглядає зовсім інакше, ніж це було століття тому - і навіть інакше, ніж коли він був перейменований на Університет Вебстера в 1983 році.

Зараз Університет залучає тисячі людей, які живуть і працюють по всьому світу, вшановуючи спадщину Сестер Лоретто в пошуках академічної досконалості, рівності та глобального громадянства.

Життя в Афінах Вебстер

Пориньте в незабутню обстановку

Відкрийте для себе підтримку спільноти та персональний освітній досвід у Webster Athens. Наш кампус, який знаходиться в мальовничому районі Плака, має добре обладнані навчальні кабінети, бібліотеку, комп’ютерну лабораторію, їдальню та кабінети персоналу, присвячені вдосконаленню вашого університетського досвіду.

Вебстерський досвід в Афінах

Відкривши двері нашого університету в 2014 році, ми отримали спадщину від прийняття студентів з усього світу.

Ми вирішили запропонувати неперевершену академічну пригоду, починаючи від житла в кампусі та закінчуючи різноманітними заходами та заходами, розробленими для розваги.

Святкування міжкультурної перспективи

Незалежно від того, чи вступаєте ви першокурсником, студентом, який навчається за кордоном, чи аспірантом, ми пишаємось тим, що надаємо спільноту, яка надає пріоритет вашій освіті.

Будь ласка, перегляньте наш веб-переглядач Webster International для отримання додаткової інформації.

145273_pexels-photo-3184407.jpeg

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Athens

    9 Ipitou Street, 10557, Athens

    Запитання