Wekerle Business School

Wekerle Business School

Wekerle Business School

Введення

У сучасному глобалізованому світі, лише маючи високопрофесійну та відкриту освіту, яка включає сильне почуття етики та відповідальності, можна залишатися конкурентоспроможними.

Освіта WBS, успішно інтегруючи різні культури, дозволяє своїм студентам відповідати на нові виклики в будь-якій точці світу, тим самим допомагаючи їм реалізувати свій справжній потенціал.

WBS вважає пріоритетом номер один те, що студентам та працівникам, незалежно від віку чи походження, етнічного чи іншого характеру, пропонується здійснити подорож впродовж усього життя та саморозвитку шляхом навчання, досліджень та академічних зусиль.

Це призведе до поліпшення якості життя та сприятиме підготовці більш гнучкої та краще підготовленої робочої сили. Ми твердо впевнені, що структура наших програм повинна бути орієнтована на практику та базуватися на досвіді роботи, а також на ретельно розроблених тематичних дослідженнях, що відображають ринкові реалії. Це сприяє розвитку у наших студентів навичок вирішення проблем, спілкування та презентації, а також збільшенню можливостей їх працевлаштування.

Завдяки внеску наших служб та нашій активній участі у національному науковому та науковому житті, WBS користується довірою та визнанням місцевого суспільства та широкої громадськості. Ми вважаємо це надзвичайно важливим і цінуємо це високо. На цьому тлі ми продовжуватимемо залишатись позитивною культурною та інтелектуальною силою в цілому. Ми пишаємося нашою філософією, яка освічує освіту як комплексну послугу. Наш підхід, орієнтований на студентів, можна відчути в приємному освітньому середовищі та середовищі, збагаченому студентським життям, за допомогою передових технологій, тоді як видатний та високо визнаний викладацький склад використовує сучасні методології та якісний навчальний матеріал.

Останньою метою школи є підготовка майбутніх лідерів, надаючи їм спрагу пізнання та надихаючи їх прагнути до професійного та людського досконалості.

Чому WBS?

 • Наші викладачі та викладачі - визнані професіонали, які довели свою здатність та професійну підготовленість у різних сферах бізнесу та академічних досліджень.
 • Наші запрошені лектори зі своєю міжнародною репутацією роблять уроки більш барвистими завдяки своєму спеціальному внеску.
 • Ми регулярно організовуємо професійні вечори, де топ-менеджери провідних ринкових компаній діляться своїм особистим досвідом зі своїх галузей.
 • Завдяки нашому бюро кар’єри аспіранти WBS зазвичай знаходять роботу за своєю професією протягом трьох місяців, що є надзвичайно високим рівнем.
 • Наш орієнтований на студентів менеджмент та студентська спілка приділяють особливу увагу включенню в життя учнів школи яскравих та корисних культурних програм : відвідування художніх виставок, театральних вистав та різноманітних інших високоякісних програм доступні для наших студентів.
 • ІТ-навчання проводиться в сучасних класах, які відповідають найвищим стандартам.
 • Ми пропонуємо практичне орієнтоване навчальне середовище з використанням передових технологій.
 • Ми пропонуємо Інтернет-доступ для наших студентів безкоштовно в студентській бібліотеці та в їдальні. На всій території школи є безкоштовний доступ до Інтернету.
 • Будівля нашої школи знаходиться в самому центрі міста , недалеко від Корвін-Недьєда, де є безліч магазинів та кафе.
 • Будапешт - це не тільки прекрасне місто, розташоване в самому серці Європи, але завдяки успішній програмі вакцинації воно також стало справді безпечним напрямком навчання , де витрати на життя є більш прийнятними, ніж в інших містах ЄС.
 • Стипендії надаються найкращим академічним членам студентської спільноти.
 • Студенти можуть відвідувати підготовчі курси з англійської мови та економічної математики . Детальніше див. На нашій домашній сторінці.

Розташування

 • Budapest

  H-1083 Budapest, Jázmin utca 10., , Budapest

  Запитання