Wesley College

Wesley College

Wesley College

Введення

Заснований у 1873 році як підготовча школа, Wesley College має завітні стосунки з Об'єднаною методистською церквою. Коледж пропонує 30 бакалаврів, чотирьох співробітників та ступінь магістра з медсестер, трудової терапії, освіти, ділового адміністрування та екологічних наук у багатоконфесійному мультикультурному кампусі.

Wesley College та його спортивні споруди розташовані на площі 50 акрів в історичному місті Дувр, штат Делавер. Дувр є столицею першої нації держави і має 35 000 жителів. Кампус розташований у головній житловій громаді Дувра, в декількох хвилинах ходьби від магазинів та банків, а також коротких поїздок до торгових центрів.

Окрім того, що Дувр є місцем багатьох дореволюційних воєнних будівель та місць, Довер також є домом Бази ВПС Дуверу та Міжнародного Спідвею Дувр Даунс, де проводяться дві щорічні гонки NASCAR. У місті є кілька закладів вишуканої їжі, а також широкий вибір ресторанів швидкого харчування. Морепродукти - це особливість, оскільки місто знаходиться поруч із затоками Делавер та Чесапік та Атлантичним океаном. Нью-Йорк, Балтимор, Філадельфія та Вашингтон, округ Колумбія, знаходяться в межах двох-трьох годин їзди від університетського містечка.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Dover

    North State Street,120, 19901, Dover

    Запитання