West Texas A&M University

West Texas A&M University

West Texas A&M University

Введення

Ви знайдете у сімейній громаді Університету Західного Техасу A&M (WTAMU) групу людей, яка понад усе цінує вчительський процес у нашому університетському містечку та вплив освіти на життєві прагнення наших студентів. Це запевнення виходить за рамки викладацького складу та пронизує всі аспекти життя в університеті. Наші викладачі та співробітники дбають про студентів і визнають їх можливості завдяки навчанню та залученню.

Ми всі старанно працюємо над зміцненням навчального процесу та переконуємось, що кожна діяльність підтримує чудове навчання. У поєднанні з цією прихильністю є рішучість відкрити, вивчити, створити та поділитися ідеями, що забезпечують процес навчання. Ось чому ми вважаємо наукові та творчі досягнення WTAMU та наших викладачів, студентів та персоналу безцінними в процесі навчання.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Canyon

    4th Avenue,2501, 79016, Canyon

    Запитання