Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Введення

Місія Вестмінстерського коледжу - виховувати та надихати всіх своїх студентів за допомогою особливої навчальної програми з гуманітарних дисциплін та динамічного досвіду розвитку; закликати їх бути критично усвідомленими, протягом усього життя та лідерами характеру, відданими цінностям чесності, справедливості, поваги та відповідальності; і підготувати їх до життя успіху, значущості та служіння.

Наш комплексний план щодо пропонування кожному студенту "досвіду динамічного розвитку" можна знайти у Концепції розвитку студентів; так само повне обговорення нашої "самобутньої гуманітарної програми" можна знайти в книзі "Прорив", яка пропонує повне пояснення загальноосвітньої програми. Інформація на цій сторінці узагальнює ключові ідеї цих двох документів і пропонує огляд нашого бачення досвіду Вестмінстера.

У Вестмінстерському коледжі ми досягаємо успіхів у розвитку молодих чоловіків та жінок, щоб стати лідерами у світовому співтоваристві. Це коротке висловлювання про нашу інституційну ідентичність, яке ми називаємо зобов’язаннями за колонами, фіксує трансформацію студентів Вестмінстерського коледжу між колонами - від скликання першокурсників до старших курсів. Це глибоке, внутрішнє та колективне розуміння того, що ми робимо найкраще. Зобов'язання у Колонках коротко висловлює те, за що ми стоїмо, наше стійке почуття місії, бачення, цілі та цінності. Це дає зосередженість та напрямок усьому, що ми робимо у Вестмінстерському коледжі.

Розташування

  • Fulton

    Westminster Avenue,501, 65251, Fulton

    Запитання