Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe College of Arts & Design

Введення

WHITECLIFFE Огляд

Whitecliffe коледж мистецтв і дизайну є яскравим тисяча дев'ятсот вісімдесят два вищих навчальних закладів в нагородами заснована в Окленді, Нова Зеландія

Міжнародно визнані професійні курси, курси, ступінь магістра Образотворче мистецтво, фото медіа, дизайн одягу, графічний дизайн, мистецтво menijimeonteu, арт-терапія Він активний.

Whitecliffe пропонує сучасні, на міжнародному рівні відповідні курси через діючих художників, дизайнерів, фахівців в галузі освіти і дослідників. Студенти будуть розвивати творчі та критичного мислення, дослідження, комунікації, навички презентації та вчитися на виставці сучасного мистецтва у світі дизайну, стажуваннях, міжнародних запрошених ораторів, спеціалістів галузі. Професійний процес від Whitecliffe ніякого значення для кожного з власної творчості і прийняття ризикованих рішень не рекомендується в аспірантурі.

випускники Whitecliffe зрозумілі і мають високий рівень творчого мислення та широких, стандартних галузевих технологій. Вони віддані сильної і високо візуального представлення в сучасній культурі і творчої індустрії формує творчі ідеї створили.

навчальні цілі

Whitecliffe є одним з кращих випускників та прийомних творчих людей в художніх школах дизайну, які працюють незалежно один від одного.

Whitecliffe формують культурне збагачення за рахунок навчання та практики по даній області і забезпечує життя мінливого освітнього досвіду за допомогою розробки художньої освіти, наукових досліджень і навчання.

Whitecliffe студентів через досконалість, інновації, різноманітність разом зі спільнотою через творчий процес. Whitecliffe випускники мають естетичного судження, досвід і довіру, співпрацю, експертиза.

Основні активи Whitecliffe була розроблена в рамках роботи співробітників, студентів і випускників. У Whitecliffe ідеї і вирази вірить в різних областях. Завдяки широкому спектру засобів масової інформації, процесів, методик і т.д. Я вважаю, що випускники є лідерами повинні бути поглибленим мислення і практики в кожній області. Завдяки суворої критики і інтелектуальної дискусії і взаємної поваги набудуть навичок, необхідних разом зі спільнотою.

програма

Фонд Ступінь бакалавра: NZQF Рівень 4

Мистецтво & Дизайн професійні курси
Digital Media & Дизайн професійні курси
18 тижнів курс починається в лютому кожного року в липні
Портфоліо непотрібне
IELTS 5.5 або вище

Ступінь: Бакалавр витончених мистецтв NZQF Рівень 7

Образотворче мистецтво
графічний дизайн
фото ЗМІ
Дизайн одягу
Починаючи з лютого кожного року
потрібно Портфоліо
IELTS 6.0 або вище

Майстри: NZQF Рівень 8, Рівень 9

Магістр в витончених мистецтв
Програма Fine Art Masters Foundation
Магістр в галузі управління мистецтв
Майстер Арт-терапія Фонд Ступінь
Магістр в арттерапії
Екологічно чисті моди Masters
завершення курсу Всі майстри, студенти можуть відвідувати заняття під час роботи менше
IELTS 6.5 або вище

Чому Whitecliffe?

1.Whitecliffe світить школа мистецтва і дизайну нагород в різних національних і міжнародних конкурсів студентів, випускників, викладачів. Основний зміст включає нагороду

 • Eden Arts школи мистецтв Top Award 2011 конкурс в перший рік, в тому числі один присуджений дати початку.
 • Австралазійская Випускник року - Fashion Design
 • Австралазійская Випускник року - Візуальна комунікація
 • ID Виникаючі Дизайнер
 • Кращі нагороди
 • AgIdeas

2.Whitecliffe холостяк, попередньо магістрант програма складається з особистісно-орієнтований, заснований на визнанні і турботливу індивідуальність і пристрасть окремого студента. студенти Нові засоби масової інформації, сучасна концепціядосвід і Традиційні матеріали, навички, відносиниЗнання будівлі. 3.Whitecliffe бакалаврату курси викладаються в мистецтві дизайну. Вибираєте ви якихось серйозних студентів Малюнок, живопис, дизайн технологіїВін тримає. 4.Whitecliffe є Бізнес, маркетинг, етикаОдним з корисних методів в різних областях на основі, а також надає комплексний професійний досвід в секторі для майбутньої кар'єри студентів. 5. Студенти протягом третього року Виставки, міжнародні запрошених ораторів, галузеві експерти, конференції, обов'язкові стажуванняДосвід сучасного мистецтва і дизайну світі. 6. На основі Chunghak для підтримки бакалаврату Creative Technology ResearchЗлиття образотворчого мистецтва і технології вимагають громадських і професійних секторів. 7.Маленькі класи ПрактикаДля студентів і викладачів спілкуватимуться індивідуально з кожним днем. Починаючи з другого класу студенти мають право увійти в кампус протягом тижня Whitecliffe надає особисті робочий простір або студію.

8.Навики вирішення проблем і творчі відповідіРекомендується, щоб зосередитися. А також розробити індивідуальні творчі здібності та критичне мислення, наукові дослідження, комунікації та навички презентації шляхом збагачення.

 1. Творчість вимагає органічне поєднання уяви, концентрації і гнучкості. Багато випускників образотворчих мистецтв Творче мислення і виробникиВін отримав визнання як успішний, наскільки це можливо шляхом об'єднання навичок, отриманих за допомогою різних областях мистецтва і дизайну звичайно. 10.Середній відсоток завершення і процес закінчення WhitecliffeНова Зеландія має один з найвищих художніх і дизайн програми навчання 80%А.

Бакалаврат Огляд

Образотворче мистецтво

випускники Whitecliffe Fine Arts сильно вказує на те, щоб висловити свої ідеї і привабливими. Широке розуміння широкої області мистецтва і примикає до площі і адаптуватися до постійної критики і думати швидко приєднується до авангарді сучасної культури.

Fine Art майорів може поставити сучасну практику мистецтва, сучасної теорії, зосередившись на візуальному мовою. Заохочувати розвиток на основі художньої практики в цілеспрямованому і творчої медіа в своїх областях, щоб підтримати і необхідні навички, методи і теорії творчості студентів плекати, прикладних навичок і теорії.

студенти Живопис, малюнок, естамп, фотографія, відео, цифрових засобів масової інформації, традиційні / сучасні матеріали, технології, підходи і висміювалиДля того, щоб досліджувати. Через щорічних семінарів і спеціальних лекцій виробництво відео, 3D-мистецтва установка Навчання мистецтву. Whitecliffe студенти надаватимуть особисту простір студії.

графічний дизайн

Whitecliffe випускників графічного дизайну повинні розуміти сучасний / традиційний графічний дизайн і як постійно думати. Систематично вивчити дизайн-проект на основі їх широкого спектру навичок та отримати високе визнання в галузі, представляючи широкий спектр візуального результату.

студенти Дослідження, рішення проблем, і візуальні комунікаціїЯкщо Ви берете участь у дослідженні традиційних / цифрових засобів масової інформації. Промисловий стандарт програмного забезпечення Ілюстрації, фотографії, естампВчіться збалансувати. цей процес Публікація дизайну, графіки руху, корпоративних комунікацій, веб-дизайн, дизайн упаковки, реклами, напрямки мистецтва, ідентичність бренду, дизайн теорії, стажування, виставки, живі трусахВоно містить. За допомогою наведеного вище процесу для підтримки ключових елементів напрямки мистецтва, ідентичності бренду, графічний дизайн, дизайн теорії. Студенти хочуть майбутнє, засноване на галузі дизайну протягом більше одного року, останній рік працює над проектом своїх власних. Студенти розвивають технічну експертизу для розширення галузі контакти через стажування, організація виставок, живих зведень. Всі викладачі активно в науково-дослідній та проектної чинного дизайнера.

фото ЗМІ

Whitecliffe випускників фотоносіїв творчі, і досвідчені виразну іміджмейкера. Вони чітко розуміють галузеві стандарти і ефективно донести бачення і впевненість в сучасних умовах.

Цей курс дає студентам базові навички, прийоми, методи, від творчості, прикладних навичок і теорії. Грунтуючись на досвіді багатьох творчих середовищ лінз з найбільш важливих художньої практики.

Аналогові / цифрові технології і цифровий документообіг, управління кольором, і передові технології освітленняІнтенсивне дослідження. Фотографій великого формату на основі технології освітлення, фото (відео) вакансії ЗвукТакі, як зосередивши увагу на областях знань. Основні засоби масової інформації картина Студенти Експерти об'єктив / камери / звукове обладнання, а також сучасне устаткування зображеньВи можете використовувати. Студенти вивчають стратегію шляхом подання спеціальної професійної друку фотографій з довгострокового проекту Книжки-малюнкистворити

Дизайн одягу

випускники дизайну Whitecliffe моди є галузевим стандартом технології мають високий рівень творчого мислення і сміливості спробувати. Особистий бачення і інноваційна кар'єра поважають професіоналів в цій галузі.

Мода дизайн майорів викликає мислення і творчий розвиток естетикою дизайну на основі прикладних навичок, практичних навичок в першому класі. Студенти навчатимуться розробляти наукові дослідження і розробки концепції навички, щоб висловити свою власну ідентичність, так що сучасний і оригінальний дизайн консистенцію.

Високий рівень промислового стандарту спосіб дізнатися основи, шаблон рішень, виробництво одягу, щоб завершити роботу експертного рівня.

Дизайн одягу курси Дизайн дослідження, розробка концепції, моделі галузі рівень вівтаря, виробництво одягу, технології, мода, обробка тканини, шиття, екологічно чисті дослідження, природне фарбуванняОсновна увага приділяється. Вона включає в себе історію моди, теорію, ілюстрації, спеціалізується в галузі досліджень. Whitecliffe є провідним світовим тенденції моди прогнозування веб-сайт, WGSN Підтримка доступу. Студенти проблема сучасного суспільства через галузевої практики або створити свій власний Вправа екологічно чистий, натуральний фарбування Вам буде надана можливість зосередитися на таких. студенти Нова Зеландія Тиждень моди, Місцевий дизайнер, інтернатура з закордонними покупцями.

Міжнародні студентські заявки, отримані

Іноземні студенти Мінімальний вік становить 18 років. Тільки студенти віком до 19 років потребують докази того, що ви є жителем Хранитель Oakland в перший рік.

Кожен супровідні документи обробляються окремо від Whitecliffe. Після вивчення трьох важливих частин Приймальної комісії для вступу студента в кожній з різних переваг. Встановлено, що студент може успішно завершити ступінь для прийому.

як

Більш детальну інформацію можна знайти на останній сторінці навчального посібника.

Card 1. Доповідь: Вища школа чи університет класів

Студенти з-за кордону в якості гідів дав все повинні закінчити курси середньої школи в країні.

2. Портфоліо

Ця робота повинна включати в себе від 20 до 12 може показати широкий діапазон можливостей. Портфель може бути налаштований для роботи в полі, яке є представником студента.

Студенти (за кордоном) може прийняти портфель в цифровому форматі.

3. Інтерв'ю

Всі кандидати повинні бути готові, природно, говорити зі своїм портфоліо на інтерв'ю робіт та ідей. Я живу за кордоном студенти можуть пройти співбесіду по Skype або по телефону.

4. Прийом Підпишіться на нашу розсилку

Фонд Ступінь і заявники Ступінь бакалавра повинні заповнити Приймальної буквами більше 250 слів.

хороший вибір

Студенти, які коли-небудь вивчали курс коледжу або підтримки, пов'язаних з роботою може бути обраний в якості кращої моделі. Будь ласка, зверніться до детальним статей розділу 2.

Підтримка Крайній термінКоні жовтня. Вона може підтримувати навіть після закінчення встановленого терміну.

Після того, як процес підтримки Deadline

Після закінчення цього терміну пройти процедуру вхідних плат нижче.

Студенти можуть запросити інтерв'ю і допомогу, якщо ви перебуваєте за кордоном він буде замінений по телефону або Skype. Якщо ви перевершити рівень додатки, він може бути звільнений від інтерв'ю.

Прийом для студентів, які будуть направлені листи про прийом, реєстрації угоди, навчання законопроектів.

Прийом угоди (узгоджені допуску) і навчання рахунку повинні бути представлені в Whitecliffe обов'язково в дати отримання відповідного повідомлення. Потім (протягом 2 тижнів після затвердження прийому) платити повну плату за навчання (Public платити Управління Нової Зеландії) буде транслювати підтвердження оплати за навчання.

Сертифікат навчання є документ, необхідний за студентською візою Імміграція Нової Зеландії.

Студенти Вартість навчання

 • Фонд Ступінь бакалавра 2017 NZ $ 12 000 (18 тижнів)
 • Бакалаврат 2017 NZ $ 27 000 (1 рік)
 • Masters 2017 NZ $ 27 000 (1 рік)

Розташування

 • Auckland

  24 Balfour Road, Parnell, 1052, Auckland

  Запитання