Whitworth University

Whitworth University

Whitworth University

Введення

Починаючи з 1890 р., Уітворт наполегливо дотримується своєї засновницької місії - забезпечити «освіту розуму і серця» шляхом ретельного інтелектуального дослідження під керівництвом відданих християнських вчених. Визнаний одним з кращих регіональних коледжів та університетів на Заході, Whitworth University має понад 3000 студентів. Він пропонує більше 100 програм бакалаврату та магістратури. В останні роки Уітворт має рекордні рівні зарахування та утримання студентів, найсильніше фінансове становище в історії університету та підвищену зовнішність.

Whitworth University на 200 акрах з будівель з червоної цегли та високих сосен пропонує прекрасне, привабливе та безпечне середовище для навчання. За останні роки було зроблено понад 140 мільйонів доларів на благоустрій кампусу.

У всіх своїх починаннях Уітворт прагне просунути місію свого засновника - забезпечити студентів «шанувати Бога, йти за Христом і служити людству».

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Spokane

    West Hawthorne Road,300, 99251, Spokane

    Запитання