Wilkes University College of Arts, Humanities and Social Sciences Бакалавр наук - Екологія
Wilkes University College of Arts, Humanities and Social Sciences

Бакалавр наук - Екологія

Wilkes-Barre, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Якщо ви захоплені вдосконаленням та збереженням життя на Землі, програма екологічних наук перетворить вашу пристрасть на практику. Використовуючи міждисциплінарні підходи у поєднанні з практичним досвідом роботи на місцях та лабораторіями, ви будете підготовлені до кар’єри в галузі довкілля.

Суспільство залежить від екологів, щоб заохочувати ефективне використання природних ресурсів, виступати за різноманітні та стійкі енергетичні ресурси та допомагати вирішувати складні екологічні проблеми. Програма містить значний досвід у всіх фізичних та природничих науках та включає великий лабораторний та польовий досвід.

Програма навколишнього середовища знайомить вас із процесами системи навколишнього середовища та підготує вас до розуміння того, як зміни (природні та антропогенні) впливають на Землю. Навчальна програма наголошує на польовому аналізі природних систем та технічній підготовці, надаючи вам навички, готові до роботи. Наша мета - навчити вчених, які використовують свої знання для захисту навколишнього середовища та здоров’я людей, збереження природних ресурсів, консультують політиків та співпрацюють з промисловістю для вирішення екологічних проблем.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр природничих наук
    • Chicago, США
  • Бакалавр наук з навколишнього середовища (з відзнакою).
    • Bristol, Великобританія
  • Бакалавр хімічної інженерії (довкілля та енергетика)
    • Klaipėda, Литва