Willamette University

Willamette University

Willamette University

Введення

Willamette University сягає корінням в історію творчості та винахідливості. Ми прагнемо суворої освіти, чудової стипендії та оригінального мислення. Ми віримо, що вища освіта повинна не тільки підготувати студентів до майбутнього, але й направити їх на інновації на своїх власних дорогах.

Willamette University присвячений нашим громадам, як місцевим, так і глобальним. Наша різноманітність робить нас сильнішими, і ми цінуємо кожну людину. Ми віримо, що ідеї зближують нас, і що турбота про одне одного допомагає нам жити змістовно. Наші досягнення та амбіції допомагають нам служити іншим у взаємопов’язаному світі.

Willamette University - це простір, де випробовувані стикаються, створюючи нові відкриття та нові способи мислення. Ми навчаємо студентів генерувати ідеї у різних галузях, готуючи їх до кар’єри майбутнього.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Salem

    State Street,900, 97301, Salem

    Запитання