Wilson College

Wilson College

Wilson College

Введення

Про нас

ЦІННІСТЬ ТА ПІДТРИМКА ДЛЯ ВАС

Вільсон прагне надати студентам та їхнім родичам цінність у вищій освіті. З нашої першої в країні студентської програми викупу кредиту до розвитку кар'єри та підготовки фінансової грамотності ми присвятили тому, щоб надати досвід

ОБРОБЛЯТЬ ВАШ ДОСВІД

Завдяки індивідуальній увазі, новітній технології та обладнання, доступ до капітолій країни та багатих традицій, освіта Вільсона - це все.

Принцип місії та честі

Wilson College надає студентам повну та освітню освітні програми, що поєднують в собі навички та цілеспрямоване навчання, необхідне для успіху в роботі та житті. Ми є близькою, підтримуючою спільнотою, яка розвиває розум і характер усіх студентів, готуючи їх до вирішення завдань глобального суспільства.

ПРИНЦИП ПОСИЛАННЯ

Студенти, які навчаються у Wilson College живуть за принципом поваги та в рамках системи спільного управління громадою. Принцип честі зазначає, що:

"Щоб забезпечити сприятливу атмосферу для досягнення освітньої освіти, уряд у Wilson College спирається на припущення, що кожен член громади буде діяти чесно в усіх аспектах життя. Ми довіряємо один одному, щоб бути зрілим та відповідальним особам ".

"Кооперативні зусилля, спрямовані на навчання та життя, в яких ми всі залучені, протікають найбільш задовільно, коли члени громади визнають свою відповідальність за прагнення до реалізації своєї спільної мети. Робація громади залежить від турботи про свободу людини та права і добробут інших, обидва вимагають дотримання певних правил, щоб сприяти цій спільній меті ".

"У цьому дусі, однак, ми домовились про Спільні положення факультету та студентів, положення про проживання та академічні та адміністративні регламенти, ми беремо на себе відповідальність за підтримку їх справедливості та відповідності потребам сучасного співтовариства".

Наш кампус

Розташований в Chambersburg, Пенсільванія, Wilson College Кампус «s має благодатні газони, зрілі дерева і пагорби. Красивий 300-акровий кампус знаходиться в Національному реєстрі історичних місць, як історичний район, і Conococheague Creek проходить через неї.

Шість будівель служать студентським житлом, а також декілька об'єктів для проведення спортивних та кінних змагань, у тому числі три спортивних майданчика (польський хокей, футбол та софтбол), тенісні корти та гімнастичний зал. Танцювальна студія розташована у Lenfest Commons, студенти також мають доступ до фітнес-центру. Конноспортивний центр Пенн Хол має три сараї з 24 столами; дві криті арена і відкрита арена; кросові стрибки та виїзди. Коледж також надає повні лікувальні засоби та обладнання, що полегшують коня.

Крім того, Wilson College має органічну ферму, що є центром Фултонського центру досліджень сталого розвитку, що дає широкий діапазон можливостей дізнатися про підходи до сталого життя. У січні 2009 року коледж відкрив новий 25-мільйонний комплекс Гаррі Р. Брукса для науки, математики та технологій - першої в цьому районі сертифікованого сертифікованого сертифікованого LEED.

Гаррі Р. Брукс Комплекс для науки, математики та технології

Завдяки сучасному класному, лабораторному та дослідницькому просторам, комплекс Гаррі Р. Брукса для науки, математики та технології представляє бачення майбутнього ліберальних наук та мистецтв у Wilson College . Заповнені природним освітленням та наповнені найсучаснішими технологіями та обладнанням, будівля пропонує простір, що покращують викладання і навчання, а також практику науки на рівні студентів. Будівля перетворила кампус і змінює життя наших студентів та викладачів. Ми запрошуємо вас дізнатись більше про це на цих сторінках або відвідати кампус та здійснити екскурсію. Передбачайте майбутнє науки в Wilson College та приєднуйтесь до нас у цій важливій освітній місії.

Історія та традиції

Wilson College був заснований в 1869 році коледж для жінок, один з перших в США. Засновниками були преподобний Тріон Едвардс та преподобний Джеймс Уайтмен. Законодавча влада штату Пенсільванія надала оригінал статуту 24 березня 1869 року. Сара Уілсон, для якої названий коледж, надав початковий подарунок для створення коледжу. Вона була першою живим жінкою в Сполучених Штатах, щоб надати коледж для жінок.

Мета навчального закладу була описана як спроба забезпечити освіту молодих жінок у літературі, науці та мистецтві. 19 жовтня 1870 р. У видавництві Франклінського репозиторію було зазначено, що "зусилля не будуть змусити учні учнів фактами, але витрачати час на розвиток думки, щоб учні навчалися думати про себе, і таким чином стаючи лідерами, а не послідовниками, у суспільстві ".

Історія

Wilson College був заснований в 1869 році коледж для жінок, один з перших в США. Засновниками були преподобний Тріон Едвардс та преподобний Джеймс У. Вайтман, пастирі пресвітеріанських церков у сусідніх містах Хагерстаун, штат Меріленд, і Грінкасл, штат Пенсільванія. Вони подали плани в Пресвітерію Карлайл і отримали схвалення в квітні 1868 року. Пенсильванія Законодавчий орган дав початкову статуту 24 березня 1869 року. Місіс Сара Вілсон (1795-1871), житель сусіднього св. Томаса, надав два щедрих пожертвування для створення нового закладу. Хоча сама Вілсон не мала формальної освіти, вона визнала важливість освіти для майбутніх поколінь жінок. У вдячність за подарунки Вілсона, піклувальники проголосували, щоб назвати нову установу в її честі. Навчання в коледжі розпочалося 12 жовтня 1870 р., Після того, як піклувальники забезпечили придбання майна, що раніше належало полковнику А. К. МакКлуру, близькому другові та раднику президента Авраама Лінкольна.

З моменту свого створення Коледж сприяє суворому інтелектуальному працевлаштуванню. Як і в інших жіночих коледжах, Уілсон давно надавав жінкам можливості вивчати та навчати предметів, колись роздумували над можливостями жінок, такими як хімія, біологія, математика та класичні мови. Президент Анни Дж. Маккейг, перший президент жінки Вілсона (1911-15), зміцнила академічні стандарти коледжу. Коледж продовжував будувати на цьому фундаменті, збільшивши кількість та види пропонованих курсів, покращуючи ресурси бібліотеки та залучаючи видатних відвідувачів та викладачів до кампусу. Мірою інтелектуальної сили Коледжу є створення в 1950 році глави Фі Бет Каппа, найстарішого та найпрестижнішого суспільства академічної честі.

З 1931 року коледж визнав видатний внесок у суспільство шляхом присвоєння почесних ступенів. Одержувачами були репортери Маргарет Чейз Сміт, суддя Верховного суду Гаррі Блекмон, антрополог Маргарет Мід, музикант Лілі Краузе, автор та активіст Ріта Мае Браун та новинний прив'язок Вальтера Кроніктей.

Протягом своєї довгої історії Вілсон відреагував на зміну часу. У 1982 році Коледж був одним з перших в регіоні, щоб почати пропонувати програму продовження навчання для задоволення потреб зростаючого населення дорослих, які шукають післядипломної освіти. У 1996 році Коледж був одним з перших у країні, який запропонував навчальні заклади для одиноких матерів з дітьми. З початку програми вона завоювала національну увагу, і Вілсон став Національним центром одиноких матерів у вищій освіті.

Сьогодні Вілсон припускає, що чоловіки та жінки різного віку мають право брати участь у програмах бакалавра та аспірантури, а також післядипломної та випускної програми. Для того, щоб зробити освіту Вільсона доступною для дорослих, багато курсів пропонуються не тільки протягом дня, але і ввечері, влітку та січневому періоді, а також у зручних салонах поза містечками.

Традиції Вільсона

Традиції є важливою частиною досвіду Уілсона кожного студента. Від Великих та Литлз до Друзів-друзів, традиції приносять наших учнів разом і роблять їх частиною підтримуючої, зв'язаної спільноти.

Вілсон на перший погляд

Подивіться, як ці цифри складають повний досвід коледжів.

50 АКРЕС НА НАШИХ ОРГАНІЧНИХ ФЕРМАХ, ОДЕРЖАНСЬКИХ В МАРШАХ

Центр "Фултон" з досліджень сталого розвитку з'єднує студентів та місцевої громади з робочою фермою, національною базою CSA та мимохідними стежками.

71 КІЛЬКІСТЬ ДЛЯ КОЛЕДЖОВИХ ТА СТУДЕНТСЬКОГО ЗОРУ

На нашому конноспортивному центрі Penn Hall є критий і відкритий атракціони для їзди, наземний стрибкоподібний комплекс та 20 акрів огорожених оселедців та пасовищ.

25 мільйонів доларів США

наші інвестиції в комплекс Гаррі Р. Брукса з науки, математики та технології

Розташування

  • Chambersburg

    1015 Philadelphia Ave, 17201, Chambersburg

    Запитання