Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Winnipeg Global Education College

Введення

Якщо ви хочете вивчити англійську мову в Канаді або вибрати програму після закінчення середньої школи, розташовану в прекрасному місті Вінніпег , Манітоба. Winnipeg Global Education College (GEC) - найкращий вибір для вас.

GEC зареєстрована в уряді Канади та акредитована найбільшою мовною організацією, Languages Canada. З 2011 року GEC пропонує високоякісні програми з англійської мови та програми після закінчення середньої школи. Ми підтримуємо тисячі іноземних студентів з понад 15 країн у досягненні їх академічних та професійних цілей.

GEC пропонує комплексні програми з англійської мови, програми після закінчення середньої школи та найкраще викладання в поєднанні з найцікавішими та найцікавішими соціальними заходами. Ми прагнемо надихнути пристрасть до вивчення англійської мови та розвинути установки, навички та знання, які дозволять усім студентам максимізувати свій потенціал та досягти своїх цілей.

GEC пропонує величезний вибір мовних програм для всіх рівнів та цілей, включаючи програму англійської мови для академічних цілей (EAP), англійської мови виживання, IELTS (академічна середня, академічна просунута та загальна середня), CELPIP та індивідуальна (VIP) програма. Студенти можуть розпочати мовну програму в будь-який понеділок і навчатися будь-який час.

GEC також пропонує програми після закінчення середньої школи, зокрема програми кулінарного мистецтва та програми сертифікатів Office Assistant. GEC видає сертифікати, які дозволяють випускникам працювати на певних роботах у різних галузях.

GEC забезпечив студентів професійними, ефективними та дієвими навичками та знаннями, необхідними для підвищення рівня володіння англійською мовою та подальшої вагомої кар'єри, щоб змінити світ.

Як студента GEC, вас підтримує наша команда, яка гарантує, що ваша подорож наповнена навчанням, хвилюванням, вдосконаленням та досягненнями. Ви бачитимете, як англійська покращується щодня, і вам сподобається навчатися тут.

Наша програма кулінарних мистецтв допоможе вам придбати кулінарні навички для кар'єри в індустрії гостинності та харчування. Програма Office Assistant дасть вам ключові навички, необхідні для того, щоб бути активом у будь-якому діловому середовищі.

Розташування

 • Winnipeg

  Pembina Highway,156-1483, R3T 2C6, Winnipeg

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання