Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Winthrop University

Winthrop University

Winthrop University

Введення

Winthrop - це державний, всеосяжний університет, який займає 8-е звіт про Новини та Світовий звіт США серед південних державних університетів та 25 найкращих державних та приватних установ у регіоні. Завдяки навчальному досвіду, який поєднує в собі гуманітарні мистецтва, професійні програми, глобальну обізнаність та громадянську участь, Winthrop допоможе вам розвинути знання, вміння та цінності, які збагатять ваше життя та підготують вас до всіх майбутніх справ.

Заснований у 1886 році, Вінтроп пропонує ступінь бакалавра та магістра через програми на кампусі та в Інтернеті. Наш історичний та мальовничий кампус розташований у місті Рок-Хілл, штат Південна Кароліна, всього в 20 хвилинах на південь від Шарлотти. Наші традиції національних вчених, легкоатлетичної атлетики та досягнень, орієнтованих на учнів, створюють громаду університету, яка відома своєю різноманітністю, досконалістю та сімейною атмосферою.

Winthrop University акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при Коледжах для присудження наукових ступенів бакалавра, магістра та спеціаліста. Зверніться до комісії Південної асоціації коледжів та шкіл з питань коледжів за адресою 1866 Південний провулок, Декатур, штат Джорджія 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500 щодо питань акредитації Winthrop University .

Історія та традиції

У 1886 році президент-засновник Девід Банкрофт Джонсон успішно звернувся з клопотанням про бостонського благодійника Роберта В. Вінтропа та Фонду Пібоді для отримання початкових грошей, щоб створити навчальну школу для викладачів. Віннтроп відкрив свої двері для 21 студентів у Колумбії, штат Колумбія, використовуючи позичену однокімнатну будівлю. Незабаром школа отримала державну допомогу і переїхала до свого постійного будинку Рок-Хілл у 1895 році. З часом вона розширила свою місію, щоб стати всебічною установою. Winthrop прийняв призначення університету в 1992 році. Вивчіть ліворуч, щоб дізнатися більше про багату історію Winthrop, її відомі традиції та інше.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Rock Hill

    Oakland Avenue,701, 29730, Rock Hill

    Запитання