Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до Віттенборг

Ми є унікальною бізнес-школою, де " Краще себе, кращий наш світ " - наш девіз.

Наша місія у Віттенборзі полягає в тому, щоб сприяти досягненню досконалості у викладанні та навчанні міжнародному бізнесу та менеджменту, а також створити найкраще середовище для студентів та співробітників, де інтернаціоналізація, різноманітність та етика закладають основи успішно застосовуваного науково-усвідомленого глобального навчання.

Завдяки нашому головному кампусу, що базується в Апелдорні, ми знайомимо студентів з організаціями в місцевому просторі та регіоні, підвищуючи економічний, культурний та соціальний клімат регіону. Наше розташування в Амстердамі дозволяє нам підтримувати міжнародних підприємців, що приїжджають до Нідерландів, за допомогою спеціальної програми для підприємницьких бакалаврів. Увійдіть у Віттенборг, і ви входите у високомотивовану та націлену на результати організацію, яка працює в різноманітному та полікультурному середовищі, в якому понад 100 національностей працюють, навчаються, інноваціонуються та спілкуються разом. У Віттенборзі ми вважаємо, що навчання повинно бути приємним процесом, який дозволяє розвивати свої цілі та прагнення, а також надає вам постійну підтримку та необхідний тиск на навчання для досягнення цих цілей.

Випускники Віттенборга - громадяни світу; вони виховують повагу і відчувають досягнення. Вони розвинули честолюбство і пишаються передовим досвідом. Вони - наші найбільші посли!

110437_WittenborgBuildingwithLogo.png

Незалежний та Міжнародний

У будь-який час більше двох національностей працюють і навчаються разом у двох місцях Апелдорн та в Амстердамі. Англійська мова є єдиною мовою навчання у всіх кампусах.

Понад 30 років рекорду

Тисячі випускників з найвищою працездатністю, починаючи з 1987 року, зараз продовжують кар'єру в Нідерландах та в усьому світі.

потрійний європейський акредитований

Програми зі ступенів визнані та акредитовані Міністерством освіти, культури та науки Нідерландів (NVAO), також FIBAA (німецька, швейцарська та австрійська) та університетом Брайтона (Великобританія).

Глокальне та місцеве залучення

Візити компанії, реальні проекти, стажування та запрошені доповідачі: велика кількість місцевих та регіональних взаємодій з урядом, компаніями та організаціями. Мислення глобально, але діє локально.

дослідницьке середовище

Заохочення та реалізація регіональних, європейських та міжнародних проектів у Науково-дослідному центрі в таких сферах, як стійкість, технології, соціальні інновації, освіта та охорона здоров'я.

підхід орієнтований на споживача

Особистий підхід, сімейне оточення та особисте навчання, керівництво та підтримка. Більшість програм дозволяють студентам починати та закінчувати навчання 6 разів на рік.

.

Wittenborg

Навчальний підхід

alt = "Філософія освіти Віттенборга - це стимулювання реального життя у своєму підході до освіти. Наша диференційована програма, що поєднує традиційне навчання на основі знань з розвитком навичок і компетенцій, призводить до ситуації професійного навчання, в якій студенти можуть виявити свої сильні і слабкі сторони. - побудова на першому і вдосконалення останнього.

  • alt = "Студенти Віттенборга навчиться ідентифікувати середовище, в якому вони перебувають, і відповідно адаптуватися.
  • alt = "Студенти Віттенборга навчиться говорити, що вони роблять і робити те, що вони говорять.

112598_logos.png

Розташування

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

Запитання