Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Введення

Вісконсін лютеранської коледж чотирирічного гуманітарний коледж пов'язаний з Вісконсін Євангелічно-лютеранської Синоду. Він розташований в Мілуокі. Коледж має два семестри навчального року та нагороди бакалавр мистецтв, бакалавр наук, бакалавр наук в області сестринського і магістра мистецтв градусів з ліберальних мистецтв і професійних спеціалізацій і декільком попередньо професійних програм.

У Вісконсін лютеранської коледжу, ви будете мати не тільки малі розміри класів і різні академічні варіантів, ви також будете мати можливість працювати пліч-о-пліч з професорами робити новаторські дослідження хвороби серця, викладати в місцевих школах на початку перший рік, подорожі в Замбію для догляду клінічної, прийняти британський курс літератури в Англії, або проводити дослідження морської біології в Гренаді.

Отримати різнобічну освіту гуманітарне і скористатися надійними можливості стажувань, які роблять вас гнучкою і затребуваною в постійно мінливій ситуації на ринках праці, і надасть вам для успішної кар'єри або аспірантурі починаннях. Це лише кілька причин, чому ВЗК може бути ідеальним для вас коледжу.

Академічні моменти

Спеціальності регулярно оновлюється, щоб йти в ногу з мінливим світом. Викладачі є фахівцями в своїй області, в результаті чого реальний досвід у класі. Розміри Клас малі, що дозволяє протягом одного-на-сам наставництва національно займає факультету. Студенти також міцно готові до аспірантурі. Наші випускники кажуть, що їх класи випускників часто розширення курсів, прийнятих на WLC. Це не рідкість для викладацького складу та студентів до спільної роботи - деякі студенти навіть публікувати свої роботи в наукових журналах або представити свої висновки на професійних конференціях.

2015-2016 Бакалаврат Швидкі Факти

Загальне число учнів: 1,188 Бакалаврат співвідношення студент-факультет: 12: 1 Середня студентів розмір класу: 16 Студент демографія: 31 держав і вісім зарубіжних країн Відсоток студентів-резидентів студентів: 68% Студент населення: 93% складають 18-22 років Першокурсник розділ: 3,43 Середня школа ГПД і 24 середня АКТ Фінансова допомога: 99% студентів-очників традиційний студентів нагороджені фінансову допомогу. Co-навчальної діяльності: член NCAA Division III та Північної легкої атлетики Енциклопедичний конференції; 18 університетська спортивна; очний і клуб спорту; концерт групи та ансамблі шостій; трьох хори; 40+ клуби і організації.

Навчатися за кордоном

Один з найбільш корисних подій ви можете мати під час Вашого коледжі навчається за кордоном. Життя в іншій країні, зустрічатися з людьми з різним досвідом з усього світу, і зануритися в нову культуру змінить вас в позитивних, несподіваними способами. Студенти, які навчаються за кордоном у WLAN зробити це через агентство або факультету під керівництвом академічного досвіду. Всі курси, прийняті через навчання за кордоном установ на міжнародних інститутів будуть попередньо схвалені для передачі назад у WLAN.

Розташування

  • Milwaukee

    8800 West Bluemound Road , WI 53226, Milwaukee

Запитання