© UW
University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

Введення

Ласкаво просимо до Варшавського університету (UW), найбільшого університету Польщі, який вже понад 200 років є символом академічної досконалості. UW — це місце, де традиції зустрічаються з сучасністю, а наука йде рука об руку з інноваціями. Варшавський університет пропонує понад 100 напрямів навчання, що охоплюють широкий спектр дисциплін, від гуманітарних до наукових. Крім того, UW пропонує 44 програми навчання англійською мовою, що робить його ідеальним місцем для студентів з усього світу.

UW відомий на міжнародній арені, займаючи перші позиції в престижних рейтингах. Навчання в UW – це не лише отримання знань, але й розвиток пристрастей і відкриття нових можливостей. Університет проводить багато ініціатив для студентів, таких як телефонна лінія для студентів, докторантів та співробітників UW.

Варшавський університет – це не лише місце навчання, а й місце, де можна відчути багате культурне та соціальне життя. UW — це місце, де можна зустріти надихаючих людей, встановити цінні контакти та створити спогади на все життя.

Ми запрошуємо вас приєднатися до спільноти UW та пережити незабутню академічну пригоду в серці Польщі. UW — це більше, ніж університет, це ваше майбутнє. Почніть свою подорож сьогодні!

Історія ВНПіСМ

Традиції політологічної освіти у Варшаві набагато довші за історію факультету політичних наук і міжнародних досліджень Варшавського університету (колишнього факультету журналістики та політології Варшавського університету). Перша школа політичних наук була заснована в 1917 році.

У 1967 році Інститут політичних наук був створений у складі тодішнього філософського факультету Варшавського університету на основі персоналу раніше існуючого нефакультетського підрозділу, Коледжу політичних наук Варшавського університету. У 1968 році в рамках організаційних змін в університеті політичні науки разом із філософією, соціологією та економікою були передані на факультет соціальних наук Варшавського університету.

Факультет політології та міжнародних досліджень Варшавського університету є продовженням (з 1 вересня 2016 р.) факультету журналістики та політології Варшавського університету, який розпочав свою діяльність у 1975 році. На цьому відділі викладаються журналістика та політологія. . 1970-ті роки були періодом динамічного розвитку факультету та розширення його внутрішньої структури з Інститутом міжнародних відносин у 1976 році та Інститутом соціальної політики у 1977 році. У 2012 році було створено Інститут європейських студій.

Нова назва факультету політології та міжнародних студій Варшавського університету є наслідком виходу зі структури Інституту журналістики.

Згідно з рішенням ради факультету з 1 липня 2019 року припинили існування окремі інститути факультету, а саме: Інститут політичних наук (існує з 1967 р.). ), Інститут міжнародних відносин (1976), Інститут соціальної політики (1977) та Інститут європейських досліджень (2012). На їх місці створено 15 науково-дослідних відділів .

Особливості кампусу

Історичний район Варшавського університету, розташований у самому центрі міста, приваблює своєю чудовою архітектурою. Скульптурне оздоблення будівель, вражаючі інтер’єри та зелень, що оточує будівлі, роблять кампус на Краківському передмісті однією з головних туристичних визначних пам’яток Варшави. Ворота, увінчані орлом, стали символом університету, а також обов’язковою зупинкою відвідувачів Королівського шляху.

Реставровані з особливою ретельністю історичні будівлі – не єдине обличчя університету. Університетська бібліотека, розташована поблизу головного кампусу, відкрита в 1999 році і відкрила нову сторінку в історії архітектури університету. Будівля змінила характер Повісла і стала одним із улюблених місць варшав’ян. Інвестиції університету, відкриті в наступні роки, - як і BUW - не тільки функціональні, але й архітектурно цікаві. Вони збагачують ландшафт Варшави та забезпечують користувачам зручне робоче місце та цікаво облаштовані загальні простори, де вони можуть відпочити.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Śródmieście

   Auditorium Building (Collegium Politicum) Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warsaw, Poland, 00-927, Śródmieście

   Запитання