Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Введення

Про нас

Університет Wrexham Glyndŵr розпочався у 2008 році, тому ми все ще є одним з наймолодших університетів у Великобританії. Це яскраве, дружнє місце, де кожному учню та майбутньому приділяється особиста увага.

Наше натхнення

Наше ім'я походить від уельського вченого та героя Оуена Глиндра, і ми прагнемо захистити деякі філософії, як і він.

Ми з гордістю називаємо наш університет після того, як людина, яка любила навчання, любила свою країну, сприйняла міжнародний світогляд і постійно демонструвала надихаючий і заповзятливий підхід до життя.

Його дух лежить в серці університету Рексема Гліндр, де ми прагнули бути сміливими, заповзятливими і відкритими для всіх у всьому, що ми робимо.

Ми надаємо освіту в нашому головному університетському містечку Рексхем, починаючи з 1887 року, коли ми були відомі як Школа Рекрема науки і мистецтва. Ми вперше почали пропонувати ступені в 1924 році, але з тих пір ми пройшли довгий шлях.

Наші зв'язки

Сьогодні курси, що проводяться промисловістю, є основою нашої пропозиції. Ми пишаємося нашими зв'язками з провідними місцевими та регіональними роботодавцями, такими як Airbus, Kellogg, JCB та BBC. Їхні знання та досвід повертаються до наших курсів, забезпечуючи нашим студентам лише найбільш відповідні навички для майбутньої кар'єри.

Наша спільнота

Ми надзвичайно пишаємося можливостями, які ми надаємо тим, хто потрапив у нетрадиційну освіту, до вищої освіти. Більше половини наших студентів навчаються неповний робочий день, і ми є одним з провідних університетів Великобританії для підтримки студентів з нижчих соціально-економічних рівнів через університет завдяки нашій всебічній програмі розширення доступу в місцевій громаді. Університет також є першим вищим навчальним закладом у Північному Уельсі, який став Чемпіоном з розмаїття розмаху.

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб працювати в партнерстві, щоб надихати і виховувати наших студентів і забезпечити соціальний і економічний успіх.

Наше бачення

Візія охоплює сім зобов'язань, які переносяться до основного тексту документу "Бачення і стратегія 2025" і підтримуються рядом заходів.

Наша діяльність ...

підтримується нашими цінностями:

 • Доступний у навчанні ми надаємо нашим студентам, персоналу та спільноті, будучи проактивними у просуванні цінності вищої освіти. Це грунтується на відданості тому, щоб бути всеосяжним і справедливим у тому, як ми надаємо наші послуги
 • Підтримувати наших учнів і співробітників, а також регіону, допомагаючи всім здобути впевненість і досягти свого потенціалу. Це передбачає співпрацю з партнерами для підвищення цінності та спільного розуміння - ми працюємо краще та ефективніше разом, незалежно від того, чи це стосується студентів, персоналу, промисловості чи інших зацікавлених сторін
 • Інноваційні в нашому постачанні та управлінні академічним забезпеченням та професійними послугами, а також у наших відносинах з партнерами, які працюють спільно та регулюючими. Це дає змогу нашій культурі, структурі, політиці та людям керувати досконалістю, реагувати на потреби і забезпечувати те, чого ми прагнемо досягти.
 • Амбіційні в тому, що ми прагнемо забезпечити для наших студентів, співробітників і партнерів і в тому, як ми це робимо, визнаючи, що немає ніяких обмежень для навчання і знань. Це передбачає інноваційний, підприємливий та гнучкий підхід; прагнення досліджувати нові ідеї.

Має прикладну спрямованість

Досягнення досконалості, через надання роботодавця та галузевого портфеля курсу, щоб забезпечити кар'єру готових фахівців для підтримки та задоволення потреб регіональної, національної та міжнародної економіки.

Розміщує студентів у серці того, що ми робимо

Забезпечення живої, доброзичливої та підтримуючої спільноти, орієнтованої на натхнення кожної людини через особистих викладачів, для підтримки та задоволення індивідуальних потреб у досягненні їх потенціалу за допомогою академічної досконалості.

Як ми працюємо

 • Ми залучаємо і слухаємо студентів у всьому, що ми робимо
 • Ми будуємо взаємовигідні партнерські відносини
 • Ми поставляємо те, що обіцяємо
 • Ми зберігаємо процеси простими та ефективними
 • Ми передбачаємо і діємо
 • Ми спілкуємося відкрито і регулярно

Розташування

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

Запитання